Belka - przyjaciel recznej
Liga Mistrzyń
A A A
Achruk dla handball.pl: dokonałam właściwego wyboru
07.05.2017 18:50 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

Kinga Achruk nie zajęła z Buducnostią Podgorica miejsca na podium EHF Ligi Mistrzyn. W małym finale jej Buducnost Podgorica przegrała z CSM Bukareszt 20:26. Polska rozgrywająca kończy przygodę z czarnogórskim klubem, z którmy dwa lata temu wygrała te prestiżowe rozgrywki.

 

Kinga Achruk pozytywnie oceniła swoją przygodę z Buducnostią Podgorica (Fot. YT)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

Trener po kwadransie wpuścił zawodniczki, dla których to doświadczenie na poziomie Final4 jest czymś fantastycznym. To największy pozytyw tego spotkania, bo tak jak mówiłam wczoraj, nie było już jakiejś wielkiej rangi sportowej - powiedziała handball.pl Kinga Achruk.

 

- Owszem, pomyślałam sobie, że byłoby miło mieć w kolekcji wszystkie miejsca w turnieju, bo doświadczyłam już czwartej lokaty, przegranego finału i triumfu dwa lata temu. Mając jednak wybierać między moją satysfakcją i ciekawostką do sportowego życiorysu a doświadczeniem dla dziewczyn, które będą tworzyć Buducnost, stawiam na moje młodsze koleżanki - analizowała polska zawodniczka.

 

- To były wspaniałe lata, które pozwoliły mi bardzo wiele się nauczyć i rozwinąć sportowo. Wiele osób mnie pytało, czy to był dobry wybór, bo nie zawsze grałam, ale patrząc na to wszystko, co udało nam się wspólnie uzyskać, nie mam wątpliwości, że dokonałam właściwego ruchu - podsumowała Kinga Achruk,


Z Budapesztu Michał Pomorski 

Handballowe_zeszyty_3
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Czy tegoroczny sezon PGNiG Superligi K i M z powodu koronawirusa odbędzie się zgodnie z planem?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens