Liga Mistrzyń

02.09.2020 11:47 Źródło: inf. własna/TVP Sport/FB/PGNiG Superliga
Magazyn piłki ręcznej 7. Metr wraca po 12-stu latach do TVP Sport. Sportowy kanał TVP będzie od tego sezonu pokazywał trzy mecze tygodniowo na żywo. Tak bogatej ekspozycji na ogólnodostepnej antenie polska piłka ręczna jeszcze nie miała. Wszystkie mecze z TVP Sport będą transmitowane na (...)
09.09.2018 20:37 Źródło: inf. własna
W finale lubelskiego turnieju kwalifikacyjnego do Ligi Mistrzyń MKS Perła Lublin został rozbity przez SG BBM Bietigheim 34:19. Do fazy grupowej Ligi Mistrzyń awansowały Niemki. Mistrzyniom Polski pozostaje gra w trzeciej rundzie pucharu EHF. W spotkaniu o trzecie miejsce Super Amara (...)
08.09.2018 20:46 Źródło: inf. własna
W pierwszym dniu turnieju kwalifikacyjnego do Ligi Mistrzyń SG BBM Bietigheim pokonał Super Amara Bera Bera 33:27. W drugim meczu MKS Perła Lublin rozgromił Jomi Salerno 28:17. Mistrzynie Polski przez pierwszy kwadrans prowadziły wyrównaną rywalizację z Włoszkami. Kolejne minuty to (...)
19.06.2018 10:57 Źródło: inf. własna/EHF/MKS Lublin
Piłkarki ręczne MKS-u Perła Lublin nie są pewne gry w elitarnej EHF Lidze Mistrzyń w rozgrywkach 2018/2019. Mimo znakomitego poprzedniego sezonu - wygrania Pucharu Challenge, zdobycia mistrzostwa Polski i Pucharu Polski -  ekipa z Koziego Grodu będzie musiała przebijać się do EHF Champions (...)
13.05.2018 23:21 Źródło: inf. własna