Puchar EHF (K)

08.11.2013 09:46 Źródło: inf. własna / ekoszalin.pl
Koszalinianki nie miały szczęścia w losowaniu par trzeciej rundy Pucharu EHF. Przeciwnikiem Energi AZS będzie Astrachanoczka. Pierwszy mecz odbędzie w Astrachaniu, rewanż tydzień później w Koszalinie.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - już teraz!   (...)
12.02.2013 11:04 Źródło: inf. własna
KSS Kielce i AZS Politechnika Koszalińska poznały swoich rywali w ćwierćfinałach Challenge Cup. Kielczanki pojadą walczyć do Turcji, a koszalinianki trafiły na rywala z Czech. Losowanie europejskich pucharów odbyło się w siedzibie Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej (EHF) w (...)
10.02.2013 10:01 Źródło: miedziowe.pl
Niewiele brakowało, a mecz Pucharu Federacji piłkarek ręcznych w Lubinie nie zostałby dokończony. Delegat EHF z Węgier był bliski przerwania meczu KGHM Metraco Zagłebia z Metz Handball po tym, jak miejscowi szalikowcy odpalili petardy hukowe na trybunach hali SP14 – czytamy w serwisie (...)
09.02.2013 21:47 Źródło: Inf. własna/Zaglebie Lubin
To mógł być wielki dzień w historii kobiecej drużyny Zagłębia Lubin i powtórka z 2001 roku, gdy w tym samym pucharze  EHF co obecnie, "Miedziowe" tylko większą liczbą bramek zdobytych na wyjeździe wyeliminowały Metz. Tym bardziej, że w pierwszym meczu podopieczne (...)
02.02.2013 21:58 Źródło: Inf. własna-miedziowe.pl
Piłkarki ręczne Zagłębia Lubin mają za sobą pierwszy mecz 1/8 finału Pucharu EHF. "Miedziowe" postawiły się faworytowi i przegrały z Metz Handball tylko 28:29. W rewanżu, który zostanie rozegrany za tydzień w Lubinie, sprawa awansu do ćwierćfinału jest otwarta. Dołącz (...)