Puchar EHF (K)
GTPR wciąż bez wygranej - wyjazdowa porażka z Viborgiem
21.01.2018 11:38 Źródło: inf. własna/ZPRP

Piłkarki ręczne GTPR Gdynia wciąż bez wygranej w rozgrywkach grupowych Pucharu EHF. Zespół Giennadija Kamielina przegrał w niedzielę na wyjeździe z duńskim Viborg HK 24:27 (11:15) i z zerowym dorobkiem zamyka tabelę grupy C. Kolejny mecz gdynianki rozegrają w niedzielę, 28 stycznia.

GTPR wciąż bez wygranej w EHF Cup (fot. P.Jaremczuk)

Po wyrównanym początku meczu, Viborg uzyskał przed przerwą cztery trafienia przewagi (15:11). To w głównej mierze zasługa tria Stine Bodholt Nielsen – Kristina Joergensen – Sanne van Okphen, które w całym spotkaniu rzuciło 15 bramek.

GTPR gonił po przerwie, ale nawet znakomita dyspozycja Patricii Matieli (osiem bramek w 10 rzutach) nie wystarczyła, by odrobić straty.

Viborg HK – GTPR Gdynia 27:24 (15:11)

Viborg: Poulsen, Olsen – Lundgreen 1, Hald, Stroemberg 3, St. B. Nielsen 6, Joergensen 5, Hansen 3, Nolewska, Storgaard, Si. B. Nielsenm Norgaard 4, Hoeg-Poulsen, Jensen 1, van Olphen 4

GTPR: Kordowiecka 1, Kamińska – Janiszewska 2, Pękala, Stanulewicz 1, Zych 3, Kozłowska 5, Gutkowska, Kowalczyk 1, Śliwińska, Matieli 8, Szarawaga 1, Uścinowicz 1, Błaszkowska 1

0
MP Kalisz
Kto zdobędzie tytuł Mistrza Polski w PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych w sezonie 2017/2018?