02.09.2020 11:47 Źródło: inf. własna/TVP Sport/FB/PGNiG Superliga
Magazyn piłki ręcznej 7. Metr wraca po 12-stu latach do TVP Sport. Sportowy kanał TVP będzie od tego sezonu pokazywał trzy mecze tygodniowo na żywo. Tak bogatej ekspozycji na ogólnodostepnej antenie polska piłka ręczna jeszcze nie miała. Wszystkie mecze z TVP Sport będą transmitowane na (...)
10.11.2018 22:37 Źródło: inf. własna/MKS Lublin
W pierwszym meczu 3. rundy kwalifikacji Pucharu EHF piłkarki ręczne MKS Perły Lublin zremisowały przed własną publicznością z francuskim zespołem E.S. Besancon 22:22. W rewanżu za tydzień polski zespół, by awansować, musi wygrqać lub zremisować wyżej niż w Lublinnie.   (...)
19.10.2018 20:54 Źródło: inf. własna/Zagłębie Lubin
Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin, dzięki wywalczeniu w ubiegłym sezonie wicemistrzostwa Polski miały okazję zagrać w Pucharze EHF i już w drugiej rundzie zagrać z zespołem z jednej z najlepszych lig na świecie. Przedstawiciel duńskiej ekstraklasy Herning-Ikast okazał się lepszy w (...)
13.10.2018 21:39 Źródło: inf. własna/Zagłębie Lubin
Pierwszy mecz drugiej rundy Pucharu EHF za nami. Miedziowe w tej fazie rozgrywek zmierzyły się z piekielnie silnym przedstawicielem duńskiej ligi, Herning-Ikast. Gospodynie wygrały spotkanie 31:19 (15:9) i są w komfortowej sytuacji przed piątkowym rewanżem w hali RCS (godz. 19:00).   Podyskutuj (...)
17.09.2018 09:31 Źródło: inf. własna/Zagłębie Lubin
W drugim meczu pierwszej rundy Pucharu EHF piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin po raz drugi pokonały HC Azersu. Tym razem Miedziowe wygrały 30:26 (19:10) i pewnie awansowały do dalszych gier. W drugiej rundzie na lubinianki czeka już dużo silniejszy rywal, Herning-Ikast Handbold z Danii.   (...)
16.09.2018 11:37 Źródło: inf. własna/Zagłębie Lubin