I Love Handball - Belka duza 2
Challenge Cup (K)
A A A
Lubelski MKS w 1/8 finału - Kumanovo znów pokonane (wideo)
13.11.2017 20:47 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

Piłkarki ręczne MKS-u Perła Lublin awansowały do 1/8 finału Challange Cup. W rewanżowym meczu "na wyjeździe", który został rozegrany także w lubelskiej hali Globus rozgromiły ponownie macedońskie ZRK Kumanovo 41:18.

 

Lubelski MKS znów lepszy od macedońskich handballistek (Fot. MKS Perła Lublin)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

Drugie spotkanie z macedońskim zespołem było dla naszej ekipy tylko formalnością. Odrobienie 41 bramek straty przez rywalki było zadaniem niemożliwym do wykonania, jedyną wątpliwość przed pierwszym gwizdkiem stanowiło zatem to, w jakich rozmiarach MKS zwycięży po raz drugi.

Rozmiary wygranej były tym razem nieco mniejsze niż dzień wcześniej, jednak mecz i tak mógł się bardzo podobać. Lublinianki grały widowiskowo i efektownie dając sporo frajdy licznie przybyłym (ok. 1500) kibicom. Ponownie brylowała Dagmara Nocuń, tym razem zdobywając 11 bramek.

- Z całym szacunkiem dla naszych rywalek, ale nie był to przeciwnik choćby w połowie tak dobry, jak Zagłębie z którym zmierzymy się już w sobotę. Trener Robert Lis od początku swojego pobytu wpaja nam jednak, żeby podchodzić z respektem do każdego rywala i tak było w tym dwumeczu. Przyznam przy tym, że takiego pogromu się nie spodziewałam - mówi Marta Gęga, która w drugim spotkaniu zdobyła pięć bramek, ponownie popisując się efektownymi "wkrętkami".

  

[wideo] MKS TV: Szał w lublskiej szatni po dwumeczu z Kumanovem!

 

 

ZRK Kumanovo - MKS Perła Lublin 18:41 (7:21)

 

ZRK: Diczkowikj, Naumoska - Borczewska, Borizowska 6, Iwanowska 2, Kiprijanowska 6, Kostadinowska, Markowik, Pecanowa 1, Pecewska, Peowska 1, Petkowska 1, Trajkowikj 1, Żiwkowska


MKS: Besen, Gawlik, Januchta - Achruk 4, Drabik 5, Gęga 5, Matuszczyk, Niesciaruk 3, Nocuń 11, Repelewska 4, Rola 7, Rosiak  2

 

Koszulka box 2 300 nad newsletter
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Akademia Gniezno
Koszulka box 4 300 nad newsletter
Czy polscy piłkarze ręczni, którzy w grupie 1 rywalizują z Niemcami, Izraelem i Kosowem, awansują do EHF Euro 2020?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens