Handballowe zeszyty - apsek
Bundesliga (M)
A A A
Znana para sędziowska zginęła w wypadku samochodowym
11.11.2011 21:14 Źródło: Inf. własna
komentarzy 2

Żałoba w niemieckiej piłce ręcznej. Podróżujący na mecz Bundesligi znani niemieccy arbitrzy zginęli w wypadku samochodowym. Chodzi o braci - Bernda i Rheinera Methe. Informację o śmierci potwierdziła już niemiecka policja.

Bernd i Rheiner Methe zginęli w wypadku samochodowym (fot. Steindy/Wikipedia)
Auto bliźniaków zderzyło się z samochodem ciężarowym niedaleko Ballingen, gdzie mieli poprowadzić mecz Handball-Bundeligi miedzy miejscowym HBW Ballingen-Weilstetten a SC Magdeburg Bartosza Jureckiego.

47-letni bliźniacy mieli w niedzielę poprowadzić mecz w EHF Lidze Mistrzyń pomiędzy Krimem Lubljana i Larvikiem.

Byli jedną z najlepszych sędziowskich par w Handball-Bundeslidze. Współpracowali z EHF od ponad jedenastu lat. Byli regularnie powoływani do prowadzenia spotkań w europejskich pucharach pod egidą Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej.

 

- Ta straszna wiadomość jest szokiem dla wszystkich, którzy znali Bernda i Reinera. Byli znakomitymi sędziami, wspaniałymi ludźmi. Ich śmierć jest olbrzymią strata dla środowiska piłki ręcznej – napisa w specjalnym oświadczeniu prezydent Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej Thor Lian.

oceń + 1 (5 głosów)
 
podziel się artykułem
2
[*][*][*][*][*][*][*]
bertyl | *.warszawa.vectranet.pl | 12.11.2011 12:14
szkoda ludzi, ale czasami tak bywa :((
niestety...
sędzia | *.CNet.Gawex.PL | 13.11.2011 11:17
... zawód ten sprawia, że w samochodzie siedzi się bardzo długo, a co weekend robi się ok. 600-800km co sprawia, większe prawdopodobieństwo... Bóg razem dał im życie, ponadto chciał mięć teraz oby przy sobie. Spoczywajcie w spokoju.
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens