17.03.2011 08:46 Źródło: Inf. własna
Bardzo dobry mecz rozegrał w barwach BM Ciudad Real Mariusz Jurkiewicz. Drużyna naszego piłkarza ręcznego wygrała z BM Guadalajara, a polski rozgrywający należał do najskuteczniejszych zawodników tego spotkania. Swój mecz w 21. kolejce hiszpańskiej ekstraklasy piłkarzy ręcznych (...)
06.03.2011 22:40 Źródło: Inf. własna
Tego nikt się chyba nie spodziewał. W 20. kolejce hiszpańskiej ekstraklasy piłkarzy ręcznych BM Ciudad Real przegrał na wyjeździe z BM Aragon. Ta porażka może kosztować ekipę Mariusza Jurkiewicza utratę szans na obronę mistrzowskiego tytułu.   Do tej pory rywalizacja w Asobalu toczyła (...)
06.02.2011 22:33 Źródło: Inf. własna
Piłkarze ręczni Ciudad Real odnieśli kolejne zwycięstwo w hiszpańskiej ekstraklasie. Wicelider tabeli Asobalu, w którym gra Mariusz Jurkiewicz, pokonał na wyjeździe BM Antequerę. Polak zdobył cztery gole.   Spotkanie było trudne dla Ciudad Real, który do przerwy nieoczekiwanie (...)
19.12.2010 23:35 Źródło: Inf. własna
XXI Copa Asobal dla Ciudad Real. Drużyna Mariusza Jurkiewicza w wielkim finale, rozegranym w Vigo, pokonała odwiecznego rywala - FC Barcelona Borges 34:31. Polski rozgrywający zdobył trzy gole, wszystkie w drugiej połowie meczu.     O ile pierwsza połowa toczyła się pod dyktando (...)
18.12.2010 22:54 Źródło: Inf. własna
Nie było niespodzianek w półfinałach Pucharu Ligi Hiszpańskiej piłkarzy ręcznych. W finale zagrają dwie najlepsze obecnie ekipy ekstraklasy Hiszpanii - BM Ciudad Real i FC Barcelona Borges. Turniej, który rozgrywany jest systemem Final Four, odbywa się w Vigo.   Jako pierwsza (...)