22.02.2018 13:04 Źródło: inf. własna/PSTIIPR
komentarzy 19
Jerzy Ciepliński, były trener kadry Polski, a obecnie prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów i i Instruktorów Piłki Ręcznej krytycznie odnosi się do wywiadu, którego magazynowi Handball Polska udzielił prezes ZPRP Andrzej Kraśnicki.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
20.02.2018 09:52 Źródło: inf. własna/ZPRP
Chorwaci, Hiszpanie i Rosjanie to grupowi rywale Biało-czerwonych w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, których gospodarzem będzie Słowenia. Losowanie odbyło się w Celje, gdzie w dniach 19-29 lipca odbędzie się również turniej finałowy MME.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
16.02.2018 10:26 Źródło: inf. własna/ZPRP
Autobiografia Grzegorza Tkaczyka “Niedokończona gra” została wybrana najlepszą Sportową Książką Roku 2017 w kategorii biografia. Jednym z patronów medialnych publikacji był handball.pl - polski wortal piłki ręcznej.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
06.02.2018 17:59 Źródło: inf. własna/ZPRP
komentarzy 11
O atmosferze po turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Świata, braku awansu, spotkaniu z reprezentacją Polski po jej powrocie z Portugalii oraz planach i działaniach na przyszłość rozmawiamy z Andrzejem Kraśnickim – prezesem Związku Piłki Ręcznej w Polsce.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
28.01.2018 22:01 Źródło: inf. własna
Reprezentacja Hiszpanii zdobyła pierwszy raz w historii tytuł mistrza Europy piłkarzy ręcznych. W finale turnieju w Zagrzebiu "Hispanos" pokonali Szwecję. Duża w tym zasługa dwóch zawodników mistrza Polski - PGE Vive Kielce.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)