Kadra męska
A A A
Biało-czerwoni wrócili do kraju - "kończę z reprezentacją Polski" (wideo)
25.08.2016 18:45 Źródło: inf. własna/ZPRP
komentarzy 0

We środę, zgodnie z rozkładem o godz. 14:50, na warszawskim lotnisku Okęcie wylądowała  czwarta drużyna turnieju olimpijskiego. Wszyscy członkowie naszej ekipy byli zmęczeni i z wielką radością przywitali się z najbliższymi. Padły pierwsze ważne deklaracje.

 

Bartosz Jurecki zakończył grę w kadrze Polski (Fot. ZPRP/YT)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!


Rozbrat z reprezentacyjnymi barwami zadeklarował Bartosz Jurecki.
 

- Czwarte miejsce w turnieju olimpijskim to wielki sukces dla polskiej piłki ręcznej. Zarazem jest to niedosyt, gdyż była szansa wrócić do Polski z medalem. Niestety nie udało się. Kadra spotka się w listopadzie, a ja zakończyłem przygodę z reprezentacją Polski. Jestem dumny, że przez tyle lat grałem z orzełkiem na piersi – powiedział Bartosz Jurecki.


- Jestem dumny z tego, że przez tyle lat grałem z orzełkiem na piersi. Nikt mi nie zarzuci, że się oszczędzałem. W każdym meczu dawałem z siebie 100 procent - powiedział „Szreku”.

[wideo] Jurecki: to koniec mojej przygody z kadrą


 

Chęć kontynowania pracy z naszym zespołem narodowym potwierdził Tałant Dujszebajew.

- Chłopaki super powalczyli. Szkoda tego meczu z Danią. Chciałbym kibicom zadać pytanie – jakim wynikiem wówczas ten mecz by się zakończył, gdyby u rywali nie mógł zagrać Mikkel Hansen a u nas mógł wystąpić Michał Jurecki? Niedosyt oczywiście jest. Chcieliśmy tego medalu. Głowa chciała, ale ciało nie pracowało. Chcę dalej pracować z polską kadrą – mówi trener Tałant Dujszebajew.

[wideo] Dujszebajew: chcę dalej pracować z polską kadrą

 


 

Kadra ponownie w meczu o stawkę wystąpi 2-go listopada. Rywalem na inaugurację kwalifikacji EHF EURO 2018 będzie Serbia.

 

Gym Vibe 17 -artykuł
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens