MHA - belka nowa
Kadra męska
A A A
Debiut Przybeckiego - Polacy ciężko pracują w Cetniewie
02.06.2017 18:46 Źródło: inf. własna/ZPRP
komentarzy 0

W nadmorskim COS Cetniewo rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski, która przygotowuje się do turnieju towarzyskiego w Norwegii oraz meczów z Serbią i Rumunią w kw. ME 2018.
 

Piotr Przybecki pracuje z kadrowiczami na pierwszym swoim zgrupowaniu w roli selekcjonera (Fot. ZPRP TV)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

W roli szkoleniowca Biało-czerwonych debiutuje Piotr Przybecki, którego asystentem będzie Paweł Noch. Równolegle z pierwszą drużyną we Władysławowie trenuje kadra B, prowadzona przez Patryka Rombla i Sławomira Szmala.
 

Kadrowicze zameldowali się w Cetniewie w czwartek do godziny 14:00, na miejscu stawiło się łącznie 18 zawodników pierwszego składu drużyny narodowej. Z powołanych zabrakło jedynie Marka Daćki, który rozmawiał wcześniej z selekcjonerem. Niestety wszystko wskazuje na to, że obrotowego nie zobaczymy również w czerwcowych meczach, powodem absencji sprawy osobiste.
 

Po obiedzie odbyło się zebranie drużyny, następnie,  po krótkim odpoczynku, Biało-czerwoni udali się na pierwszy trening. Zajęcia trwały niecałe dwie godziny.
 

Na zapalenie kaletki stawu łokciowego skarży się Adam Malcher, ale występ bramkarza w nadchodzących spotkaniach nie jest zagrożony.
 

Już 7 czerwca reprezentacja wyruszy do norweskiego Elverum, gdzie w bardzo silnie obsadzonym turnieju towarzyskim zmierzy się ze Szwecją, Islandią oraz drużyną gospodarzy – aktualnymi wicemistrzami świata.
 

Bezpośrednio ze Skandynawii Polacy udadzą się na Bałkany, 14 czerwca w Nisu zmierzą się z Serbami. Dzień później kadra wróci do kraju, a konkretnie do Gdańska, gdzie 18 czerwca w ERGO ARENIE podejmie Rumunię w meczu kończącym zmagania w grupie 2 kwalifikacji do finałów EHF EURO Chorwacja 2018.

Koszulka box 4 300 nad newsletter
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Wapol
Nowa Erima
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens