MHA - belka
Kadra męska
A A A
Dujszebajew: powołując kadrę, kierowałem się dobrem drużyny (wideo)
22.07.2016 14:48 Źródło: inf. własna/ZPPR
komentarzy 0

Wybierając kadrę olimpijską kierowałem się dobrem drużyny. Mariusz Jurkiewicz znalazłby się w "czternastce", gdyby był w pełni przygotowany - uzasadnia swój wybór Tałant Dujszebajew. Największą niespodzianką w kadrze jest wybór rozgrywającego Łukasza Gieraka, który przyznał, że marzenia się spełniają.

 

Polscy piłkarze rozegrają dwa mecze z Katarem (Fot. ZPRP)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!- W ostatnich pięciu test-meczach przed startem IO w Rio wynik nie będzie dla nas aż tak istotny. Większą uwagę zwracamy na założenia taktyczne, nad którymi pracowaliśmy na zgrupowaniach – mówi trener reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych.


[wideo] Dujszebajew: Wszyscy pracowali na 110 procent

 

 

Największym wygranym powołań jest Łukasz Gierak, który swoją ciężką pracą zapewnił sobie wyjazd na IO do Rio. Jak przyznał marzenia się spełniają.

 

- Odczułem wielką radość, gdy usłyszałem swoje nazwisko podczas ogłaszania kadry olimpijskiej. Marzenia się spełniają. Teraz została mi ciężka praca, żeby udowodnić, iż to miejsce mi się należy. Mam nadzieję, że udanie rozpoczniemy igrzyska – przyznaje Łukasz Gierak, rozgrywający reprezentacji Polski.

 

[wideo] Gierak: marzenia się spełniają

 


Tymczasem biało-czerwoni są w Dausze, gdzie rozegrają dwa mecze sparingowe z reprezentacją Kataru. W czwartkowy wieczór Polacy trenowali w hali Duhail, a już w piątek o godzinie 13:40 czasu polskiego po raz pierwszy zmierzą się z gospodarzami. Do rewanżu dojdzie w niedzielę o godzinie 20:50 czasu polskiego.


Przedolimpijskie szachy rozpoczęły się już na całego i żadne ze spotkań nie będzie transmitowane w telewizji, zabraknie też przekazu internetowego.


Katarczycy chcą maksymalnie utrudnić zadanie swoim grupowym rywalom w Rio, banki informacji wszystkich uczestników Igrzysk pracują bowiem na całego.

Koszulka box 4 300 nad newsletter
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Wapol
Nowa Erima
Polskie szczypiornistki w grudniowych ME Europy we Francji zmierzą się w grupie A z Serbią, Danią i Szwecją. Czy wyjdą z grupy i zajmą co najmniej trzecie miejsce?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens