Handball.pl - bilboard
Belka - przyjaciel recznej
Kadra męska
A A A
Kraśnicki: nic się nie zmienia, celem awans do IO w Tokio (wideo)
16.05.2017 12:26 Źródło: inf. własna/ZPRP
komentarzy 1

Prezes ZPRP Andrzej Kraśnicki przyjął w ostatnich dniach dymisję Talanta Dujszebajewa ze stanowiska trenera reprezentacji Polski mężczyzn. Koniec jednego etapu, jest początkiem drugiego, dlatego ZPRP intensywnie szuka następcy, bo terminy naglą.
 

Andrzej Kraśnicki nadal wierzy, że Polacy awansują do IO w Tokio (Fot. ZPRP)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

Wszystko wskazuje na to, że faworytem do objęcia schedy po hiszpańskim trenerze rodem z Kirgizji jest szkoleniowiec Orlen Wisły Płock Piotr Przybecki.


- Talant Dujszebajew podtrzymał swoją decyzję o rezygnacji z funkcji trenera reprezentacji Polski. Po trudnej dla mnie, ale bardzo szczerej rozmowie, uszanowałem tę decyzję - wyjaśnia Andrzej Kraśnicki.

 

- Rozpoczęliśmy już negocjacje z potencjalnymi następcami na to stanowisko. Spotkałem się z Piotrem Przybeckim. Rozmowy będą prowadzone także z innymi trenerami - dodaje sternik handballowej centrali.

- Nasza drużyna narodowa wymaga scalenia, nie tylko w sensie sportowym, ale i ludzkim. Cel się nie zmienił, cały czas walczymy o kwalifikację do igrzysk olimpijskich w Tokio - wyjaśnia Andrzej Kraśnicki.

Cały wywiad z prezesem ZPRP można obejrzeć poniżej (wideo)

 

Handballowe_zeszyty_3
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
1
zauroczeni
krytyk | *.pl | 17.05.2017 10:50
Trenerzy tacy jak Fulara, Strząbała ,Kuchta ,Wiecanowski itd. co wykształcili graczy ,którymi obracał Wenta , nie pracują albo nie żyją. Trenerami zostali byli zawodnicy ,reszta jest milczeniem. Wenta i Dyjszebajew mieli zawodników dobrze wyszkolonych dlatego mieli wcześniej sukcesy. Tałant teraz wziął najlepszych z naszej ligii i co zrobił jako "TRENER" ?
akademia_300_369
Koszulka box 3 300 nad newsletter
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Czy tegoroczny sezon PGNiG Superligi K i M z powodu koronawirusa odbędzie się zgodnie z planem?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens