Handballowe zeszyty - apsek
Kadra męska
A A A
Przybecki rozstał się z kadrą Polski - jest tymczasowy następca
25.02.2019 20:50 Źródło: inf. własna/ZPRP
komentarzy 2

Piotr Przybecki nie jest już trenerem Reprezentacji Polski Mężczyzn w piłce ręcznej. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron - poinformował ZPRP.
 

Piotr Przybecki nie jest już trenerem kadry Polski (Fot. ZPRP)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!


Prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce Andrzej Kraśnicki spotkał się  z trenerem Piotrem Przybeckim i poinformował o stanowisku zarządu handbllowej centrali.

 

Zarząd ZPRP przychylił się do nowego stanowiska Rady Trenerów, zgodnie z którym obowiązkiem trenera reprezentacji Polski jest stała praca w strukturach Związku i konieczność nadzoru wszystkich reprezentacji narodowych w pionie męskim.

 

Piotr Przybecki – ze względu na sytuację osobistą – nie ma możliwości realizacji tych uwarunkowań - czytamy na stronie ZPRP.

 

Rozstajemy się w zgodzie. Naszym wspólnym celem jest rozwój polskiej piłki ręcznej.
Andrzej Kraśnicki, prezes ZPRP
Przypomijmy Piotr Przybecki od nowego sezonu będzie prowadził niemiecki klub VfL Luebeck-Schwartau. Kontrakt został podpisany na trzy sezony.

- Dziękuję Piotrowi Przybeckiemu za zaangażowanie i dotychczasową pracę z reprezentacją Polski. Z całą pewnością ten czas nie był zmarnowany i efekty pracy trenera będą procentować w przyszłości. Rozstajemy się w zgodzie. Naszym wspólnym celem jest rozwój polskiej piłki ręcznej – podkreśla prezes Andrzej Kraśnicki.

Do końca czerwca br. Piotr Przybecki będzie doradzał prezesowi ZPRP w sprawach sportowych, a jego następcą tymczasowym na stanowisku selekcjonera będzie Patryk Rombel.

 

 

oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
2
Nareszcie
Nafciarz | *.pl | 26.02.2019 15:45
Piotr Przybecki (i jego praktykant Noch) j jest treneren na dorobku i bez wizji na kadre, pod jego wodza kadra nie zrobila zadnego postepu - jugo w lewo, jugo w prowo i jugo cross i tylko tyle. Nawet z tych niedoswiadczonych zawodnikow mozna wyciagnac wiecej. Reprezentacji trzeba trenera z charyzma a tej Przybeckiemu brak. Decyzja zwiazku jak najbardziej sluszna, ale realizacja beznadziejna
blamaż
weteran piłki ręcznej | *.pl | 26.02.2019 20:18
Panie Prezesie -WSTYD !!! . Człowiek na takim stanowisku tak się nie zachowuje . Brak kindersztuby u Prezesa PKOL, nie mieści się w głowie. W sporcie obowiązuje zasada fair play. Składa Pan deklaracje i co z niej wynika. Puste gadanie. Niech się Pan nie chowa za Radę Trenerów. Ci Panowie doprowadzili piłkę ręczna na skraj katastrofy. Robienie tego samego z tymi samymi ludźmi z nadzieja na inny lepszy skutek jest definicją głupoty (Einstein). Sądzone będą czyny ludzkie nie stanowiska.
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens