MHA - belka nowa
Kadra męska
A A A
ZPRP dalej negocjuje z Bieglerem - tajne przez poufne
25.09.2012 21:44 Źródło: inf. własna
komentarzy 6

25-go września 2012 roku minął termin jaki Związek Piłki Ręcznej w Polsce i Michael Biegler oficjalnie dali sobie na podpisanie kontraktu. Mimo zapowiedzi umowa z nowym szkoleniowcem nie została jeszcze podpisana. Nie ma też dokładnego terminu, kiedy będzie podpisany dokument między obiema stronami. Tymczasem eliminacje ME 2014 zbliżają się wielkimi krokami.

 

Michael Biegler dalej negocjuje umowę z ZPRP (Wikipedia.de)
Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas!

 

Jak dowiedział się wortal Handball.pl strony są blisko porozumienia. ZPRP przedstawiło już wszystkie warunki, które miał już zaakceptować trener.

 

Sam szkoleniowiec musi dokończyć rozwiązanie umów z poprzednim pracodawcą, a to podobno przeciąga się.


- Negocjacje nadal trwają - tyle powiedział nam wiceprezes ZPRP Henryk Szczepański, z którym próbowaliśmy porozmawiać o negocjowanej umowę z Bieglerem. Zastępca prezesa ZPRP Andrzeja Kraśnickiego jak mantrę powtarzał nam w kółko to jedno zdanie.


Lakoniczny jest też rzecznik ZPRP, z którym próbowaliśmy się skontaktować. - Negocjacje wciąż trwają. Pozdrawiamy - SMS o takiej treści wysłał do Handball.pl Jan Korczak-Mleczko.


Negocjacje nadal trwają
Henryk Szczepański, wiceprezes ZPRP
Tajemniczy jest też sam Michael Biegler, z którym dziś rano się skontaktowaliśmy. O negocjowanym kontrakcie Niemiec także nie pisnął nawet słowa, ale obiecał Handball.pl, że jeśli umowa zostanie parafowana, będzie często z polskimi mediami rozmawiał o polskiej piłce ręcznej.


Umowa powinna być podpisana w ciągu najbliższych kilku dni, bo czas goni. Nowy trener ma powołać reprezentację na pierwszy mecz eliminacji ME 2014, który pod koniec października kadra Polski rozegra w Płocku z Holandią.

oceń + 12 (14 głosów)
 
podziel się artykułem
6
Zobaczycie, że będzie Cieślikowski
peter | *.pl | 26.09.2012 14:38
Był 25-ty września termin ostateczny i widać, że Niemiec naszych leśnych dziadków nie traktuje poważnie. Kołowanie na całego. Zobaczycie wcześniej czy później trenerem kadry będzie trener pierwszoligowej drużyny.
moze warto było zostawić panów _W_W
biker | *.pl | 26.09.2012 14:41
Waszkiewicz i Wleklak wprowadzili kadrę do MŚ i powinni ją prowadzić dalej, a nie teraz jakieś zamieszanie z wyborem jest
do biker
mech-radom | *.pl | 26.09.2012 14:45
znawco: nie byłoby panów W i W, tylko W W i W, bo Wenta by oddziaływał na tę kadrę z tylnego fotela. Za dużo panowie W i W mu zawdzięczają, szczególnie młody W, przestań się wypowiadać jak nie wiesz co w trawie piszczy. Konkurs był potrzebny, tylko problem z Bieglerem jest, bo nie jest prawnie gotowy do objęcia funkcji selekcjonera.
jesli nie Biegler
peter | *.pl | 26.09.2012 14:50
jesli nie będzie to Michael Biegler, coś tak nosem czuję, to powinno się jeszcze raz rozważyć wszystkie kandydatury, które się zgłosiły. Ale bądźmy dobrej myśli...
trener
kolega | *.pl | 26.09.2012 19:18
wybór trenra Cieślikowskiego to będzie akt bezssilności, bezradności i desperacji ze strony panów ze związku.
... | *.pl | 27.09.2012 08:09
Cieślikowski? nie róbcie jaj!
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens