MHA - belka
MŚ Dania / Niemcy 2019 (M)
A A A
MŚ 2013: Panas szczerze i do bólu - zostaliśmy sprowadzeni na ziemię
15.01.2013 22:27 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

Polscy piłkarze ręczni przegrali pierwszy mecz na MŚ Hiszpanii. W trzecim meczu grupy C nasza reprezentacja uległa Słowenii 24:25. Polacy oddalili się od awansu z pierwszego miejsca w grupie do fazy pucharowej. Mecz ze Słowenią ocenia Marek Panas, były reprezentant Polski i niemieckiego THW Kiel.
 

Marek Panas ocenia dla Handball.pl mecze Polaków (Fot. arch. prywatne)
Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas!

 

Niestety skończyły się treningi i przy pierwszym spotkaniu z dobrym zespołem, zostaliśmy sprowadzeni na ziemię. Jak już częściej wspominałem piłka ręczna jest grą zespołową, a zespół Słowenii był dzisiaj o wiele bardziej
poukładany.

 

Dobrze bronił bramkarz, obrona grała w różnych wariantach a siła rażenia w ataku została rozłożona na wszystkie pozycje. U nas niestety był tylko Sławek Szmal i bracia Jureccy w I połowie i co dalej...

 

Dziwi mnie decyzja trenerów, którzy trzymali prawie przez cały mecz K.Lijewskiego, nie próbując choć na chwilę wystawić Szpery lub któregoś z zawodników praworęcznych na tej pozycji.

 

Zagrożenia ze skrzydeł nie mamy żadnego, a w obronie staliśmy pasywnie pozwalając na swobodne oddawanie rzutów. Trzeba jednak wyciągnąć jak najszybciej wnioski i przygotować się do jeszcze trudniejszego meczu ze Serbią, który musimy koniecznie wygrać, aby nie trafić na bardzo silnego przeciwnika z grupy D.

 

Marek Panas

Koszulka box 4 300 nad newsletter
oceń + 11 (11 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Wapol
Nowa Erima
Polskie szczypiornistki w grudniowych ME Europy we Francji zmierzą się w grupie A z Serbią, Danią i Szwecją. Czy wyjdą z grupy i zajmą co najmniej trzecie miejsce?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens