MHA - belka
MŚ2019 Dania / Niemcy (M)
A A A
Polacy zagrają w Hiszpanii - "sprawdzian przed Portugalią" (wideo)
05.01.2018 12:26 Źródło: inf. własna/ZPRP
komentarzy 0

Od meczu z Argentyną  reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych rozpocznie dzisiaj rywalizację w Memoriale Domingo Barcenasa w Hiszpanii. W następny weekend w Portugalii biało-czerwoni zagrają w turnieju 1. fazy kwalifikacji do MŚ 2019.

 

Piotr Chrapkowski jest kapitanem reprezentacji Polski (Fot. ZPRP / YT)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

Obecna kadra to mieszanka młodości z doświadczeniem. Do szerokiego składu kadry został dopisany Sławomir Szmal, który obecnie pracuje z bramkarzami reprezentacji.

 

W razie potrzeby zadeklarował wyjście na boisko i walkę o jak najlepszy wynik. Jak to w polskim handballu bywa, na "Kasę" zawsze można liczyć.

 

- Nie muszę się martwic o następców na mojej pozycji w zespole narodowym. Moją reprezentacyjną karierę rozpoczynałem od prekwalifikacji MŚ, tu każdy mecz jest ważny. W razie potrzeby w Portugalii wyjdę na boisko – mówi Sławomir Szmal.

 

[wideo] Szmal: w razie potrzeby wejdę na boisko

 

 

Polacy w okresie między Świętami Bożego Narodzenia, a Nowym Rokiem wygrali towarzyski turniej 4 Nations Cup. Choć rywale nie byli z najwyższe półki, to z pewnością każde zwycięstwo cieszy biało-czerwonych.

 

- Wygrany turniej w Gdańsku optymistycznie nas nastroił. Jako młoda drużyna musimy starać się zachować zimną głowę, bo serce do walki mamy od zawsze. Do Portugalii jedziemy nie po naukę, lecz po zwycięstwo – deklaruje kapitan reprezentacji Polski, Piotr Chrapkowski.

 

[wideo] Chrapkowski: Do Portugalii tylko po zwycięstwo!

 

 

Turnieje w Hiszpanii i Portugalii pokaże Telewizja Polska. Zobacz plan transmisji

Koszulka box 4 300 nad newsletter
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Wapol
Nowa Erima
Polskie szczypiornistki w grudniowych ME Europy we Francji zmierzą się w grupie A z Serbią, Danią i Szwecją. Czy wyjdą z grupy i zajmą co najmniej trzecie miejsce?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens