Salming 2
Polska MŚ 2017 M

29.01.2017 19:33 Źródło: inf. własna
Reprezentacja Francji obroniła tytuł mistrza świata. W wielkim finalu, rozegranym w Paryżu, gospodarze imprezy pokonali Norwegię. Trójkolowi w całym turnieju nie przegrali żadnego meczu, będąc ekipą zdecydowanie wyróżniającą się na tle pozostałych zespołów. To pierwszy (...)
28.01.2017 22:39 Źródło: inf. własna
Reprezentacja Słowenii zdobyła brązowy meda MŚ 2017. Po emocjonującym małym finale pokonała Chorwację 31:30. W pierwszej połowie w Derbach Bałkanów dominowali Chorwaci, ale dali się doścignąć ambitnie grającym Słoweńcom, którzyzdobyli pierwszy raz w historii medal imprezy (...)
27.01.2017 22:36 Źródło: inf. własna/IHF
Reprezentacja Norwegii po dramatycznym meczu z Chorwacją awansowała do finału MŚ 2017. Zespół ze Skandynawii wygrał po dogrywce 28:25, choć po regulaminowym czasie gry bliżej awansu byli... Chorwaci. Oba zespoły stworzyły w paryskiej hali Bercy wspaniałe widowisko, a każda z drużyn (...)
26.01.2017 22:39 Źródło: inf. własna/IHF
Reprezentacja Francji awansowała do wielkiego finału MŚ 2017 piłkarzy ręcznych. Gospodarz turnieju wygrał w pierwszym półfinałowym meczu ze Słowenią 31:25, prowadząc do przerwy 15:12. Francuzi byli w przekroju całego spotkania zespołem lepszym, który kontrolował sytuację na (...)
25.01.2017 08:51 Źródło: inf. własna