MŚ2019 Dania / Niemcy (M)
A A A
Reprezentacja w Gdańsku przed 4Nations Cup - trening siły i taktyki
17.12.2017 16:11 Źródło: inf. własna
komentarzy 1

W Gdańsku  rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski seniorów, która przygotowuje się do Pucharu 4 Narodów – 4 Nations Cup. Kontuje wyeliminowały aż czterech zawodników.
  

Piotr Przybecki zebrał kadrę w Gdańsku przed turniejem 4Nations Cup (Fot. ZPRP)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

W dniach 28-29 grudnia Biało-czerwoni oraz drużyny Białorusi, Japonii oraz Bahrajnu rywalizować będą w premierowej odsłonie turnieju w formule Final4. To ważny etap przygotowań kadry do styczniowych meczów kwalifikacji do MŚ 2019.


Z uwagi na urazy na konsultacji szkoleniowej nie stawili się powołani wcześniej przez Piotra Przybeckiego rozgrywający Antoni Łangowski, Mateusz Wróbel, Marek Szpera i Ignacy Bąk.


W sobotę wieczorem do kolegów z drużyny narodowej dołączy Paweł Paczkowski, występujący na co dzień w ukraińskim Motorze Zaporoże. Inny z zawodników zza lig zagranicznych, Kamil Syprzak z hiszpańskiej FC Barcelony Lassa, zjawi się na miejscu w niedzielę.


Selekcjoner zaplanował dwa treningi dziennie – poranne zajęcia poświęcone są pracy nad siłą, wytrzymałością i motoryką, wieczorne to głównie ćwiczenia taktyczne.


Reprezentanci Polski będą przebywać w Gdańsku do 22.12, kiedy to rozjadą się do domów aby z najbliższymi spędzić Boże Narodzenie. Ponowna zbiórka już dzień po Świętach na porannym treningu, a już 28 grudnia mecz półfinałowy 4 Nations Cup przeciw Bahrajnowi.


Ostatnim momentem na odpoczynek będzie przerwa Sylwestrwa. Od 2 stycznia biało-czerwoni zbiorą się w podwarszawskim Pruszkowie, skąd udadzą się wpierw do Vigo w Hiszpanii na turniej towarzyski.
 

Bezpośrednio z Hiszpanii przeniosą się do Povoa de Varzim w Portugalii, gdzie w dniach 12-14 stycznia walczyć będą z Cyprem, Kosowem oraz drużyną gospodarzy w pierwszej fazie kwalifikacji do finałów MŚ 2019.

 

oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
1
selekcja
stasiu | *.pl | 21.12.2017 09:05
szkoda mi go trochę bo musi dysponować tym co ma , a dużego wyboru nie ma
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens