ME2020 Szwecja Austria Norwegia (M)
A A A
Biegler: nie widzę sensu, ale znam zasady gry
27.01.2016 22:30 Źródło: inf. własna/Polsat Sport
komentarzy 8

Michael Biegler  był zszokowany postawa polskich piłkarzy ręcznych w meczu z Chorwacją. Po spotkaniu w dość nerwowej rozmowie z reporterem Polsatu Sport nie był w stanie racjonalnie wytłumaczyć tak wysokiej porażki z Chorwacją, choć odpowiedzialność za wynik wziął na siebie.

 

Michael Biegler może nie poprowadzić reprezentacji Polski w kwalifikacjach olimpijskich (Fot. J.Dobranowska)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

- To nie był nienormalny mecz. Taka sytuacja przytrafiła mi się pierwszy raz w życiu i na razie nie jestem w stanie racjonalnie i z sensem wytłumaczyć tę porażkę, choć odpowiedzialność za tę katastrofę biorę na siebie. Nasi zawodnicy grali tak, jakby mieli bagaż 50 kilogramów na plecach - mówił wzburzony Michael Biegler.

- Znam zasady gry w handballu i sporcie. Nie wykluczam różnych decyzji ze strony ZPRP, ale za wcześnie podejmować takie decyzje i odpowiadać na takie pytania. Nie lubię takich pytań tuż po takim meczu. Decyzję podejmą inni ludzie, nie ja - powiedział Michael Biegler, po czym zdenerwowany przerwał rozmowę z reporterem Polsatu Sport.  

Gym Vibe 17 -artykuł
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
8
To nie katastrofa, to nieodpowiedzialna dziecinada
Kibic | *.pl | 27.01.2016 22:49
To, co pokazali nasi reprezentanci nie tylko z Chorwacją, ale w całym turnieju nie napawa optymizmem na przyszłość. Nie łudźmy się taką grą nie mamy najmniejszych szans ze Szwedami. Weźmy się porządnie do ciężkiej pracy i miejmy chłodne głowy w każdym meczu i w każdej akcji. Skończmy z dziecinadą i tym nieszczęsnym smerfem, nie kalkulujmy i nie pompujmy baloników.
Głowy w chmurach
Chyba byłu fan | *.pl | 27.01.2016 23:10
Naszym szczypiornistom po meczu z Francją za bardzo wybujało mniemanie o sobie i zaczęli głowami fruwać w chmurach "finału". Za mocno uwierzyli, że same mecze się wygrają i spoczęli na laurach. Nie pierwsza to taka sytuacja. Przeciwnicy "odrobili lekcje" i się dobrze do tych dwóch spotkań przygotowali. Poprzedni trener przynajmniej schodząc do szatni po pierwszej połowie, potrafił zmotywować, odmienić i wrócić do gry przy wyniku dobrych kilku bramek oraz powalczyć w drugiej połowie.
Hm...
KSK | *.pl | 27.01.2016 23:12
Trener zachował się jak facet i wziął na siebie to, że zawodnicy nie potrafili wyjść i walczyć. Nie potrafię tego zrozumieć, że zawodnicy, którzy w dobrych klubach grają mecze co trzy dni teraz nie mają siły i jaj. Oddzielny akapit dla gwiazdy Lijewskiego. Po co on dziś był w składzie? Związek nakazał, że gwiazda (pożal się boże) ma być zawsze w składzie? Ten ludzik ostatnio nie dograł żadnego turnieju do końca. Chłopaki niestety przekreślili wszystko na co ostatnio pracowali. Szkoda. Taka szansa będzie za sto lat, albo i nie.
Koniec marzeń
Konrad | *.pl | 27.01.2016 23:13
Niestety koniec marzeń i przez wiele lat Polska niestety nie będzie odgrywała roli na Świecie - odejdzie jeszcze Szmal, Bielecki, Jurecki a następców na wiele lat brak. Prawdą jest też to, że przez całe ME nic specjalnego nie pokazaliśmy (oprócz "dnia konia" z Francją)!
maro | *.pl | 27.01.2016 23:56
Bracia Lijewscy zwani są "szklanymi ludzikami",fakt krucho u nich ze zdrowiem.
Gra
maro | *.pl | 28.01.2016 00:00
Moim zdaniem brak koncepcji gry przy obronie innej niż 6.0 oraz brak obrony całkowicie. Przykro mi ale nie mamy reprezentacji na poziomie europejskim.
Jest jak jest
niestety | *.pl | 28.01.2016 11:32
Polacy - stało się. Tturniej miał wywindowac ręczna w naszym kraju do poziomu co najmniej siatkówki. Tzn nowi kibice, rozpoznawalność zawodników, nowi sponsorzy, zainteresowanie medialne itd. Tylko że po tym meczu winda zamiast w górę, pojechała do piwnicy. Bo jakby miał się reklamować nowy sponsor - mój produkt jest DOBRY I TWARDY JAK POLSCY SZCZYPIORNIŚCI ?. Kto z nowych kibiców będzie chciał oglądać taki blamaz jak ostatni mecz. Polacy - stało się.
Jakie zasady gry znasz?
tyle w temacie | *.pl | 28.01.2016 17:46
Tylko mordę drzeć umiesz.W żadnym czasie nie przekazałeś zawodnikom co i jak mają grać,nie zaplanowałeś akcji tak jak to robią inni trenerzy.Tylko darłeś mordę jak A*H*** na wiecu. Zero rozpracowania przeciwnika-zero taktyki.A przygotowania to ganiałeś zawodników po schodach aż ledwie nogami powłóczyli.To były twoje metody. Już po Katarze mówiłem,że gościa powinni wywalić.
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens