ME2020 Szwecja Austria Norwegia (M)
A A A
ME 2014: Kuchczyński zastąpi Orzechowskiego - "jestem gotowy"
16.01.2014 14:28 Źródło: inf. własna/ZPRP
komentarzy 0

tPatryk Kuchczyński pomoże kolegom z reprezentacji Polski powalczyć o awans do drugiej rundy mistrzostw Europy. Powinniśmy go zobaczyć w składzie drużyny, która w piątek zagra przeciw Rosji. Zawodnik spodziewany jest dziś w Aarhus tuż przed północą - poinformował ZPRP

 

Patryk Kuchczyński w trybie nagłym jedzie na ME (Fot. handball.pl/ Archwium)
Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!

 

Skrzydłowy Górnika Zabrze o powołaniu na mistrzostwa Europy dowiedział się podczas porannego treningu w klubie. Kontuzja Roberta Orzechowskiego okazała się na tyle poważna, że trzeba było szukać jego następcy.

- Już w poniedziałek miałem telefon, abym był w gotowości. Czuję się dobrze. Wcześniej dokuczał mi mięsień nogi, ale teraz nic mi już nie dolega – powiedział Kuchczyński.

Zawodnik zapytany o wrażenia z dwóch pierwszych występów Biało-czerwonych w Danii oparł: - Z Serbią, nie ma się co oszukiwać, nie wyszedł nam mecz. Z Francją nasza gra wyglądała zupełnie inaczej. Drużyna walczyła. Było bardzo blisko. O końcowym wyniku zadecydowały niuanse.

Kuchczyński w ostatnim okresie nie miał za dużo czasu na treningi. Był cały czas w rozjazdach. Ma świadomość, że na jego barki spadnie również podjęcie wyzwań związanych z egzekwowaniem rzutów karnych. 

 

Źródło: ZPRP 

oceń + 1 (1 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens