Handball.pl - bilboard
Belka - przyjaciel recznej
ME2020 Szwecja Austria Norwegia (M)
A A A
Promocja Euro 2016 w Kolonii - "Final Four LM to wyznacznik dla ME"
01.06.2015 16:56 Źródło: inf. własna/ZPRP
komentarzy 0

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, których w styczniu przyszłego roku gospodarzem będzie Polska, odwiedziły Kolonię podczas finałowego turnieju Ligi Mistrzów. Ostatni dzień Final Four to tzw. Polish Media Day poświęcony promocji EURO 2016, podczas którego odbyło się spotkanie z dziennikarzami z całej Europy.

 

Kibice piłki ręcznej z całego świata często fotografowali się z polską maskotką "High Five" (Fot. ZPRP)
Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!- Chciałbym przywitać wszystkich gości z Polski, obecnych na konferencji przedstawicieli władz polskiej piłki ręcznej, a także kibiców tak znakomicie dopingujących drużynę z Kielc. To przedsmak tego, jak gorąca atmosfera czeka nas w styczniu w Polsce. Dzisiaj EURO 2016 jest w Kolonii, ale już za trzy tygodnie przyjedziemy do Krakowa na losowanie grup finałowych. Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich kibiców piłki ręcznej oraz przedstawicieli mediów na weekend 19-20 czerwca do Polski - powiedział Prezydent Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej Jean Brihault.

Finał Four Ligi Mistrzów w Kolonii to najważniejsze wydarzenie w klubowych rozgrywkach w Europie. To również bardzo dobrze zorganizowany turniej co podkreślił Wiceprezes ZPRP ds. EURO 2016 Marcin Herra.

- Gratuluję wspaniałej imprezy. Final Four to wyznacznik tego, w jakim kierunku powinna zmierzać nowoczesna piłka ręczna oraz cała oprawa z nią związana. Od ME dzieli nas 228 dni. Z naszymi partnerami i miastami-gospodarzami mistrzostw stworzyliśmy dobrze rozumiejący się zespół. Bardzo nam zależy, aby zarazić entuzjazmem kibiców, aby najbliższa zima była bardzo gorąca w Polsce - podkreślił Wiceprezes Herra.

Podczas konferencji ogłoszone zostały ceny biletów na fazę finałową Mistrzostw Europy, która odbędzie się w Krakowie. Do sprzedaży trafią wejściówki na dzień finałowy (31.01.2016) oraz półfinałowy (29.01.2016) w krakowskiej arenie. Bilety są dzienne tzn. uprawniają do oglądania obu spotkań rozgrywanych tego samego dnia.


(...) Promocja Mistrzostw Europy w Kolonii to również szereg aktywności skierowanych do kibiców, które cieszyły się sporym zainteresowaniem. Łącznie obok stoisk promujących przyszłoroczny turniej codziennie przewijało się kilkanaście tysięcy kibiców, którzy chętnie ustawiali się w kolejce do konkursu na pomiar siły rzutu oraz po pamiątkowe zdjęcie na tle polskich krajobrazów. Na specjalnym foto-stoisku każdy kibic otrzymywał wywołane w kilka sekund zdjęcie w ramce z logo EURO 2016.

  Handballowe_koszulki_640_2
oceń + 4 (4 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Koszulka box 4 300 nad newsletter
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Czy tegoroczny sezon PGNiG Superligi K i M z powodu koronawirusa odbędzie się zgodnie z planem?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens