Kadra żeńska

10.12.2017 10:48 Źródło: inf. własna
Polskie piłkarki ręczne wygrały po rzutach karnych z Angolą w półfinale Pucharu Prezydenta na MŚ w Niemczech. Zwycięstwo zostało okupione dwiema kontuzjami naszych kołowych. W finale pocieszenia, którego stawką jest dopiero 17-ste miejsce, zagramy z innym wielkim przegranym (...)
09.12.2017 18:14 Źródło: inf. własna
Sobota jest dniem przerwy w turnieju o mistrzostwo świata w piłce ręcznej kobiet.  Polska reprezentacja dotarła wcześnie rano do Lipska, gdzie w niedzielę o 11.30 zmierzy się z Angolą w turnieju o Puchar Prezydenta IHF.  Rywal jest nam dość dobrze znany, bowiem będzie to już trzeci (...)
08.12.2017 22:06 Źródło: inf. własna
Piłkarki ręczne Szwecji niespodziewanie wygrały grupę B na MŚ. Drużyna, która przegrała z Polska, pokionała wielkiego faworyta do złota - Norwegię 31:28.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Minęły 4 minuty, a na tablicy świetlnej było już 4:4, minęło (...)
08.12.2017 21:54 Źródło: inf. własna
Kim Rasmussen awansował z reprezentacją Węgier do 1/8 finału MŚ w Niemczech. W innych okolicznościach cieszylbyasmy się z sukcesu byłego selekcjonera kadry Polski, ale awans został uzyskany kosztem reprezentacji Polski, która przegrała mecz z Węgierkami. Madziarki poszły za ciosem i (...)
08.12.2017 21:49 Źródło: inf. własna