Lajkonik Cup 2018
Wegrzy
Kadra żeńska

17.12.2017 18:40 Źródło: inf. własna
Piłkarki ręczne Frnacji zdobyły złoty medal MŚ 2017 w Niemczech. W wielkim finale "Trójkolorowe" pokonały po pasjonującej walkę Norwegię 23:21. Wielki finał był powtórką z mundialu w Brazylii siedem lat temu, gdy w Sao Paulo Francuzki i Norweżki także stanęły (...)
17.12.2017 16:15 Źródło: inf. własna
Piłkarki ręczne Holandii zdobyły brązowe medale MŚ 2017 w Niemczech. W małym finale, rozegranym w Hamburgu "Oranje" pokonały Szwecję 24:21. To sukces także polskiego szkoleniowca Antoniego Pareckiego, który pracuje jako trener bramkarek holenderskiej drużyny.   (...)
15.12.2017 22:15 Źródło: inf. własna
Francja - Norwegia, taki będzie niedzielny finał w Hamburgu w trwających od 1 grudnia mistrzostwach świata. Trójkolorowe po pasjonującym boju pokonały w półfninale Szwedki 24:22, przegrywając do przerwy 11:12.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!    (...)
15.12.2017 19:15 Źródło: inf. własna
Nie miały szans piłkarki Holandii w półfinałowej konfrontacji z obrońcą tytułu. Norwegia wygrała pewnie 32:23 i w niedzielę zagra w Hamburgu o kolejny złoty medal mistrzostw świata. Spotkanie obserwowało ponad 11 tysięcy widzów.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
13.12.2017 22:32 Źródło: inf. własna
Norwegia uzupełniła stawkę półfinalistów mistrzostw świata w Niemczech. Obrończynie tytuły mistrzowskiego rozbiły w półfinale Rosję 34:17  i w piątek w Hamburgu zagrają z Holandią o wielki finał.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   (...)