MHA - belka nowa

29.10.2018 19:45 Źródło: inf. własna/ZPRP
Związek Piłki Ręcznej w Polsce ogłosił 28-osobową kadrę zawodniczek, która została zgłoszona do  Mistrzostw Europy Francja 2018. Polki zakończyły zgrupowanie w Pruszkowie, ale w listopadzie czeka je kolejna sesja trenigowa w Pruszkowie i turniej w Hiszpanii, który będzie (...)
30.09.2018 18:16 Źródło: inf. własna/ZPRP
Mistrzynie świata pokonane! Na zakończenie Golden League 2018 Biało-czerwone zwyciężyły Francuzki 22:16 (9:10). Kluczem do sukcesu była znakomita gra w obronie, po przerwie zawodniczki Leszka Krowickiego straciły tylko sześć bramek.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
29.09.2018 20:05 Źródło: inf. własna/ZPRP
Znakomity mecz i ważne zwycięstwo Biało-czerwonych w Golden League 2018! Polki ograły w Aarhus gospodynie imprezy Dunki 23:21 (12:14) i ze spokojem czekają na niedzielne starcie z mistrzyniami świata Francuzkami.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Po 10. minutach (...)
27.09.2018 20:14 Źródło: inf. własna/ZPRP
Bez niespodzianki w pierwszym meczu Polski podczas prestiżowego turnieju Golden League w Danii. Biało-czerwone - mimo dobrej postawy - niestety przegrały 27:34 z Norwegią - najbardziej utytułowaną drużyną w handballu w ostatnich latach. W kolejnych meczach ekipa prowadzona przez trenera Leszka (...)
22.09.2018 10:02 Źródło: inf. własna/ZPRP