I Love Handball - Belka duza 2
Belka - przyjaciel recznej
ME2018 Francja (K)
A A A
El. ME: Polki po porażce z Czarnogórą - "10 minut pogrzebało wszystko" (wideo)
26.03.2018 08:57 Źródło: inf. własna/ZPRP
komentarzy 1

Polskie piłkarki ręczne przegrały 24:33 z Czarnogórą w meczu 4. kolejki eliminacji ME 2018. O tak wysokiej przegranej zdecydowało ostatnie 10 minut meczu, w którym gospodynie odjechały biało-czerwonym. Po spotkaniu wypowiedzi udzielił Sylwia Lisewska i Weronika Kordowiecka.
 

Weronika Kordowiecka po meczu z Czarnogórą (Fot. ZPRP / YT)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!


- Uważam, że do pięćdziesiątej minuty toczyłyśmy wyrównaną walkę, a wynik oscylował wokół remisu czy niskiej przewagi Czarnogóry. Sama nie wiem, co wydarzyło się w ostatnim fragmencie spotkania. Nastąpiła taka gonitwa, wdarło się dużo chaosu, a my może zbyt szybko chciałyśmy odrobić straty. Bramkarka Nenezić odbiła kilka razy rzuty, poszły z tego kontry i wynik nam „uciekł”. 10 minut pogrzebało wszystko, czyli ten znacznie dłuższy okres naszej dobrej gry - powiedziała rozgrywająca Sylwia Lisewska.

- Do 50. minuty grałyśmy równe zawody, potem poszło nam gorzej, a dziewczyny z Czarnogóry pociągnęły kontrę, więc straciłyśmy wiele bramek. Gdy weszłam na boisko dziewczyny obudziły się w obronie, więc było mi łatwiej niż Adzie Płaczek na początku meczu. Rzeczywiście udało się doprowadzić do remisu i na pewno  nasza sytuacja wyglądałaby inaczej, gdybyśmy dorzuciły kilka piłek w drugiej połowie - powiedziała bramkarka Weronika Kordowiecka.

[wideo] Kordowiecka: dziewczyny obudziły się obronie

 

Źrodło: ZPRP / rozmawiał Michał Pomorski

Koszulka box 2 300 nad newsletter
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
1
ważne
trener | *.pl | 26.03.2018 09:53
Z wypowiedzi zawodniczek wynika, że niewiele rozumieją z tego co się wokół nich dzieje. Jesteście drogie Panie "produktem" nieskutecznego systemu szkolenia, za który odpowiadają niekompetentni pracownicy ZPRP.
MP Kalisz 2019
Koszulka box 3 300 nad newsletter
Czy piłkarze ręczni Azotów Puławy wyjdą z grupy Pucharu EHF, w której rywalizują z THW Kiel, Fraikin BM Granollers i GOG?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens