Belka - przyjaciel recznej
ME 2020 Norwegia / Dania (K)
A A A
El. ME: kadrowiczki Polski i Czarnogóry już w Chorzowie
20.10.2011 23:07 Źródło: zprp.pl
komentarzy 0
Reprezentacja Polski kobiet jest już w Chorzowie, gdzie w sobotę podejmie Czarnogórę w swym drugim meczu w ramach eliminacji EHF Euro 2012. Biało-czerwone w czwartek rano dotarły z Rosji do Warszawy i niemal natychmiast wyruszyły w dalszą podróż na Śląsk. Na miejscu zameldowały się około godziny 16.00, a wieczorem odbyły trening w hali MORiS. Cała szesnastka, która wystąpiła w meczu przeciw Sbornej jest gotowa do walki z ekipą z Bałkanów.
 
Kinga Byzdra dobrze radziła sobie na parkiecie w Chorzowie podczas Turnieju o Puchar Śląska (fot. JG/zprp.pl)
Dołącz do nas na Facebooku!
 
Podróż z Togliatti przebiegła bez większych zakłóceń, samolot z Polkami na pokładzie wylądował na warszawskim Okęciu po godzinie 10.00. Szybkie śniadanie w pobliskim hotelu Courtyard by Marriott i biało-czerwone były gotowe do dalszej podróży.
 
Po pięciu godzinach kadra dotarła do Chorzowa, aby wieczorem odbyć pierwsze zajęcia na parkiecie miejscowej hali. Chwilę wcześniej trenowały tam zresztą Czarnogórki, które przed południem przyleciały przez Wiedeń do Krakowa.
 
- Dziewczyny narzekają co prawda na drobne urazy, ale w piłce ręcznej takie historie to w zasadzie codzienność. Szczególnie po tak trudnym meczu i wyczerpującej podróży. Na pewno nie ma obaw, by którakolwiek z nich nie była gotowa do gry przeciw Czarnogórze - zgodnie stwierdzili fizjoterapeuci polskiej kadry Artur Dimitruk i Grzegorz Wowra.
 
Na piątkowy poranek zaplanowano trening otwarty dla przedstawicieli mediów.
Handballowe_zeszyty_3
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Czy tegoroczny sezon PGNiG Superligi K i M z powodu koronawirusa odbędzie się zgodnie z planem?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens