Handballowe zeszyty - apsek
ME 2020 Norwegia / Dania (K)
A A A
Kudłacz-Gloc: wygrywać z każdym, stać nas na wiele (wideo)
26.09.2017 19:25 Źródło: inf. własna/ZPRP
komentarzy 0

Po przerwie macierzyńskiej, do reprezentacji Polski wróciła Karolina Kudłacz-Gloc. - Chcemy i musimy wygrywać z każdym. Uważam, że stać nas na wiele – podkreśla doświadczona rozgrywająca, która w poniedziałek dołączyła do koleżanek z drużyny narodowej i przygotowuje się do meczu z Włoszkami w kwalifikacjach EHF EURO 2018.
 

Karolina Kudłacz-Gloc wraca do kadry po macierzyńskiej przerwie (Fot. ZPRP / YT)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!


- Bardzo się cieszę, że mogę trenować z dziewczynami. Ciężko pracowałam na to, aby znaleźć się na zgrupowaniu i mam nadzieję, że w najbliższym czasie będą tego widoczne efekty. Sporo mi brakuje do optymalnej formy, bo roczny rozbrat z piłką ręczną nigdy nie jest łatwy, nawet dla profesjonalnego sportowca, ale jestem dobrej myśli – ocenia rozgrywająca.

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy otwiera spotkanie z Włoszkami.

- Ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć o najbliższym rywalu, ale przestrzegam przed traktowaniem Włoszek jak outsiderek. To na pewno niewygodny przeciwnik i trudno określić, czego możemy się po nich spodziewać - mówi polska zawodniczka.

- Pracujemy nad tym, aby prezentować poziom, który widoczny był jeszcze niedawno. Mamy kilka nowych twarzy w drużynie, ale nie powinniśmy się usprawiedliwiać i asekurować w jakikolwiek sposób. Chcemy i musimy wygrywać z każdym. Uważam, że stać nas na dużo, i dużo powinniśmy też od siebie wymagać - kończy Karolina Kudłacz-Gloc.

[wideo] Polski trenują w Lubinie przed pierwszymi meczami el. ME 2018

 

 

- Jestem podekscytowana możliwością gry w lubińskiej hali w narodowych barwach. Miejscowi kibice potrafią stworzyć doskonałą atmosferę. To miasto wiąże się dla mnie ze wspaniałymi wspomnieniami i wielkimi sukcesami. Do meczu z Włoszkami przygotowujemy się jak np. do rywalizacji z Norweżkami, czyli z dużym respektem – wyjaśnia kapitan reprezentacji Polski, Kinga Achruk.

 

[wideo] Achruk: cieszę się z powrotu do Lubina

 

oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens