I Love Handball - Belka duza 2
Belka - przyjaciel recznej
MŚ2019 Japonia (K)
A A A
MŚ Dania 2015: Polska vs Rumunia - "byłyśmy wyczerpane, zabrakło sił" (wideo)
20.12.2015 17:52 Źródło: inf. własna/ZPRP/IHF
komentarzy 3

Polskie piłkarki ręczne ze smutkiem przyjęły fakt, że znów nie udało się na Mistrzostwach Świata. Polki przegrały wyraźnie mecz o 3. miejsce z Rumunią i muszą się zadowolić czwartą lokatą.

 

Karolina Kudłacz-Gloc powiedziała handball.pl o przyczynach niepowodzenia w małym finale (Fot. N.Barczyk / Pressfocus)
Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!

 

Monika Stachowska (kołowa reprezentacji Polski): Rumuński zespół był od nas dziś lepszy w każdym detalu. Możemy powiedzieć – przepraszam. Po raz drugi przegrałyśmy brązowy medal. Wiemy jak ważne to było również dla naszego trenera, który był jedynym Duńczykiem w grze o medale.

 

Kim Rasmussen (trener Polski): Trafiliśmy na naprawdę mocny, bardzo szybko grający zespół. Próbowaliśmy do końca walczyć z różnymi wariantami gry. Mocno wierzyliśmy, że losy spotkania mogą się jeszcze odmienić. Nie jestem rozczarowany, ale bardzo smutny i żal mi zawodniczek.

 

Żadnych ocen na gorąco nie podam. Nie wypowiem się na temat przyszłości drużyny. To jeszcze nie czas na to. Na razie nie myślę o turnieju kwalifikacyjnym do Rio. Już przed meczem z Rumunią mieliśmy zapewniony w nim udział.

 

[wideo] Rasmussen dla handball.pl: zaczęliśmy słabo i to zaważyło na wyniku

 

 

[wideo] Karolina Kudłacz-Gloc dla handball.pl: zabrakło sił

 

 

Tomas Ryde (trener kadry Rumunii): Pod względem taktycznym byliśmy dobrze przygotowani. Nasz plan konsekwentnie realizowaliśmy. Ze wszystkich punktów naszej gry mogę być zadowolony. Defensywa była monolitem, to pozwoliło nam wyprowadzać kontry. Po porażce w półfinale z Norwegią zespół dobrze się zrelaksował.

Valentina Ardean (reprezentacja Rumunii): Dziękuję wszystkim. Jesteśmy bardzo szczęśliwe, gdyż wygrałyśmy tak ważny mecz. Rywalką dziękuję za walkę do końca. Co można więcej powiedzieć?

 

[wideo] Kraśnicki dla handball.pl: czwarte miejsce na MŚ to ogromny sukces

 

 

Koszulka box 2 300 nad newsletter
oceń + 1 (1 głosów)
 
podziel się artykułem
3
din | *.pl | 21.12.2015 08:45
Większych bzdur niż wygaduje Pani Kudłacz-Gloc nie słyszałem. Co to znaczy, że są zmęczone. To zawodowy sport! Tu każdy jest zmęczony. Rumunki nie były zmęczone? Holenderki nie były zmęczone? Nie było zmian, to do trenera z pretensjami! Gosia Stasiak kontuzjowana, a po co w Danii była Krista Repelewska? Wakacje? Trzeba było ubrać ją na biało-czerwono i puścić do gry! Łabuda, Gadzina, Pielesz, Zych, Stasiak/Repelewska tylko siedziały na ławce. Nie liczą się gry z Angolą czy Chinami... W meczach o coś grała max 10. I tu leży przyczyna porażki. Należy się również zastanowić, co jest nie tak, że Polki zaczynają grać w drugiej połowie. To również jest uwaga do trenerów, gdyż już w meczach towarzyskich było widać, że dziewczyny się wolno rozkręcają. Personalnie Karolino Kudłacz-Gloc gdzie jest Twoja pokora? Kiedyś wyśmienita dziewczyna, uśmiechnięta i przyjacielska. Dziś zadufana w sobie gwiazdka ;-(
życzliwy komentarz
AK | *.pl | 21.12.2015 17:54
ciągle uważam, że trener jest bardzo przeciętny,w Polsce jest kilku od bab na wyzszym poziomie np.w SŁUPSKU.Żeby przejść na wyższy poziom trzeba zwiekrzyć tempo o 2.Na ławce przesiedziały dwie 190 ątki i Stasiak całe mistrzostwa.Gdyby je zgrać i nauczyć innej piłki jaki to jest potęcjał może więkrzy od Rumunek.Nie wiadomo dlaczego nie zabrał skrzydeł? i Gabskiej.Polska się wreszcie zmienia w tej dziedzinie wszyscy wiedzą jaka jest potrzeba
2 komentarze i dwa na bakier z ortografią
Jan | *.pl | 21.12.2015 18:27
https://pl.wikipedia.org/wiki/Klaudia_Pielesz#/med
ia/File:Pielesz,_Shipilova,_Davidenko.jpg i https://www.youtube.com/watch?v=h6K-f-07qYs i będzie superrrrrrrr
MP Kalisz 2019
Koszulka box 4 300 nad newsletter
Czy polscy piłkarze ręczni, którzy w grupie 1 rywalizują z Niemcami, Izraelem i Kosowem, awansują do EHF Euro 2020?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens