MHA - belka nowa
MŚ2017 Niemcy (K)
A A A
MŚ 2017: rozgoryczony trener Krowicki: ogrywały nas za często (wideo)
07.12.2017 16:51 Źródło: inf. własna
komentarzy 1

Trener Leszek Krowicki nie miał wesołem miny po przegranym 28:31 meczu z Węgrami, który zamknął nam drogę do 1/8 finału MŚ w Niemczech.

 

Leszek Krowicki przegrał z kadrą Polski awans do 1/8 finału MŚ (Fot. YT)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

- Mieliśmy w decydującej fazie pierwszej połowy w obronie, w jej środku. Niestety Węgierki ogrywały nas w akcjach w centrum i straciliśmy kontrakt bramkowy - mówi Leszek Krowicki,

 

- Niestety początek drugiej połowy był decydujący. Jesteśmy niestety rozczarowani takim obrotem spraw. Zawiedliśmy i ja jako trener czuję się rozczarowany taką sytuacją - mówi selekcjoner Polski.

 

- Nie będę szukał pozytywów w tym meczu. Trzeba nadal ciężko pracować, ale na razie poczyniliśmy tylko małe kroki - dodaje rozgoryczony Leszek Krowicki. 

 

[wideo] Krowicki dla handball.pl: mieliśmy problemy w centrum obrony

 

 

Z Bietigheim-Bissingen Michał Pomorski

Koszulka box 4 300 nad newsletter
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
1
Krowa
Sylwester Sikora | *.pl | 08.12.2017 11:25
Leszku, nie ma co rozpaczać. Boli tak naprawdę ostatnie 20 min z Czeszkami. Ale co mogłęś zrobić? Wyjść na plac? Możesz czuć się zawiedziony, że nie do końca potrafiłeś je zmotywować. To robił Rasmussen (nie wiem zresztą jak). One wówczas bardziej walczyły. Może były głodniejsze sukcesu? Ogólnie, słabizna w bramce. Bramkarka musi sama wygrać co najmniej jeden mecz. Obie siadają na *** co Węgierki obnażyły. Nie są przygotowane fizycznie z wyjątkiem Karoliny. No i obrona, obrona. W obronie decyduje WOLA. Jej było brak. Aha i zdrowie. Też zabrakło. I tyle. Działaj dalej choć będzie trudno (ZPRP, współpracownicy). Uściski.
Wapol
Nowa Erima
Polskie szczypiornistki w grudniowych ME Europy we Francji zmierzą się w grupie A z Serbią, Danią i Szwecją. Czy wyjdą z grupy i zajmą co najmniej trzecie miejsce?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens