MHA - belka nowa
MŚ2019 Japonia (K)
A A A
Rasmussen: jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku (foto)
06.06.2015 20:18 Źródło: inf. własna/ZPRP
komentarzy 0

Trener reprezentacji Polski Kim Rasmussen nie krył radości ze zwycięstwa nad Ukrainą 24:18 w eliminachach MŚ 2015. Ta wygrana sprawia, że Polski będą faworytkami rewanżu, który zostanie rozegrany 14-go czerwca w Szczecinie. Ukrainki odgrażają się jednak, że tanio skóry nie sprzedadzą.

 

Kim Rasmussen i kadra Polski walczą o przyszłość polskiego szczypiorniaka w żeńskim wydaniu (Fot. handball.pl)
Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!

  

Kim Rasmussen (trener reprezentacji Polski): Nigdy nie podaje liczb, iloma mamy wygrać spotkanie. To tylko tworzy presję, ale jeśli same zawodniczki powiedziały w przerwie, że chcą wygrać dziesięcioma bramkami, porozmawiam z nimi o tym. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku, z przewagi, szczególnie, że została osiągnięta bez kilku kluczowych zawodniczek. Wracamy szczęśliwi do Polski.

 

Monika Kobylińska pokazuje, że ma talent, ale oczywiście potrzebuje większego doświadczenia, jej zdenerwowanie było zrozumiałe. Ten mecz też służył też temu. Cieszę się, że Klaudia Pielesz zagrała takie spotkanie, zawsze w nią wierzyłem, wielokrotnie powoływałem, bo wiem, na co ją stać. To była przyjemność widzieć ją na grającą tak jak dziś.

 

Valeria Zoria (obrotowa reprezentacji Ukrainy): Nie było naszej kapitan, zabrakło kilku piłkarek, było cięzko. Niektóre przyjechaly dopiero przed meczem. Z każdym dniem będziemy się zgrywać, prezentować się lepiej, a w Szczecinie będziemy walczyć o awans. Rywalizacja nie zakończyła się wcale tutaj!

 

Wysłuchał Michał Pomorski

Koszulka box 2 300 nad newsletter
oceń + 1 (1 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Koszulka box 4 300 nad newsletter
Koszulka box 3 300 nad newsletter
Czy piłkarze ręczni Azotów Puławy wyjdą z grupy Pucharu EHF, w której rywalizują z THW Kiel, Fraikin BM Granollers i GOG?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens