Handball.pl - bilboard
Handballowe zeszyty - apsek
MŚ2019 Japonia (K)
A A A
Stachowska dla handball.pl: wyższy stopień wtajemniczenia... (wideo)
11.12.2013 15:09 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

Monika Stachowska kieruje z powodzeniem polską defensywą podczas meczów na MŚ piłkarek ręcznych. Z naszą kołową rozmawialiśmy o zbliżających się potyczkach z Argentyną i Norwegię.  Co ciekawe spotkanie z zespołem z Południowej Ameryki nabiera nowego ciężaru gatunkowego, bo ewentualna przegrana mogłaby mocno skomplikować biało-czerwonym życie w grupie C. Nikt nie mysli jednak o czarnym scenariuszu...

 

Monika Stachowska zbiera bardzo dobre noty z grę na MŚ (Fot. Handball.pl)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - już teraz!

 

W kadrze panuje znakomita atmosfera po wygranym meczu z Angolą. Polki odblokowały się po porażce z Hiszpanią, a bardzo dobre noty na turnieju za grę (obrona i bieganie do kontry) zbiera właśnie Monika Stachowska.


- Myślę, że na te wyniki każda z nas ciężko pracuje. Jest na boisku sześć zawodniczek w polu plus bramkarka. Cieszę się, że tak mnie oceniacie. Bo dla mnie są to pierwsze MŚ i niestety - ze względu na mój wiek - raczej ostatnie. Tym samym radość z wygrywania jest jeszcze większa - mówi handball.pl Monika Stachowska.


I ta radość chyba wróciła wczoraj do zespołu. Po meczu z Hiszpanią Polki były trochę podłamane, przygaszone. Przegrały sześcioma bramkami, ale z przebiegu meczu ta porażka była za wysoka. Na taki wynik zwyczajnie nie zasłużyły.

 

My nie chcemy tylko walczyć,. My chcemy walczyć i wygrywać.
Monika Stachowska, reprezentantka Polski
- Jako zespół weszłyśmy na kolejny poziom wtajemniczenia. My nie chcemy tylko walczyć,. My chcemy walczyć i wygrywać. Sam walka nas nie satysfakcjonuje, stąd taka właśnie gorycz porażki po meczu z Hiszpankami - dodaje nasza kołowa.


Polki w kolejnym meczu zmierzą się z Argentyną, drużyną nieobliczalną, która stawiła niespodziewany opór Norwegii i Hiszpanii, mimo że od razu była skazywana na wysoką porażkę.

 

Monika Stachowska nie wyobraża sobie jednak innego wyniki niż wygrana z Argentyną, a na deser zostawia sobie Norwegię, której chce napsuć  trochę sportowej krwi.


- Jutro Argentyna, a potem najlepsza rzecz na świecie - gra z Norweżkami.  Będzie to mój pierwszy mecz z tym zespołem. Zwykle oglądam mecze z Norwegią, a teraz będę miała okazję je trochę pomęczyć - powiedziała handball.pl Monika Stachowska.


Co jeszcze powiedziała handball.pl Monika Stachowska? Zobacz wywiad naszego korespondenta Michała Pomorskiego z naszą reprezentantką.
 

 

  Handballowe_koszulki_640_2
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Koszulka box 4 300 nad newsletter
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens