Orlen Wisła Płock
A A A
Cadenas daje szansę młodym w Wiśle - "dam z siebie wszystko" (wideo)
06.08.2013 10:42 Źródło: inf. własna/WisłaTV.pl
komentarzy 1

Orlen Wisła Płock, podobnie jak pozostałe ekipy PGNiG Superligi, intensywnie przygotowuje się do zbliżającego się sezonu. Wśród „Nafciarzy”, którzy mają zawodowe kontrakty, pojawiają się tez młodzi gracze. To skrzydłowy Mateusz Góralski, rozgrywający Mateusz Piechowski i bramkarz Adam Morawski.
 

Mateusz Góralski - po zdobyciu ładnej bramki podczas treningu Wisły (Fot. WisłaTV.pl)
Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas!

 

Wszyscy oni mają nadzieję, że już niedługo dostaną szanse gry w niektórych meczach pierwszej Orlen Wisły Płock. Na razie ciężko trenują pod okiem trenera Manolo Cadenasa.
 

- Mam bardzo pozytywne wrażenia z tych zajęć. Znakomity trener, który wprowadza różnorodne ćwiczenia podczas treningów. Daję radę. Wzmacniam się fizycznie grając z seniorami – mówi Mateusz Góralski.


- W zeszłym roku przychodziłem na treningi Wisły, kiedy kogoś brakowało, bym uzupełnił skład. Teraz wprowadzam się do zespołu jako młody, nowy zawodnik. To wszystko jest bardzo pozytywne. Zdaję sobie sprawę z olbrzymiej presji, kiedy się gra w pierwszym zespole Wisły, ale zrobię wszystko, by podołać zadaniu – mówi Mateusz Piechowski.


- Wskoczyłem od razu na głęboką wodę, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. Trener Cadenas już wcześniej rozesłał do nas plan przygotowań, do którego się… przygotowałem - dodaje Adam Morawski, który będzie uzupełniał w bramce dwóch reprezentantów swoich krajów: Marina Sego i Marcina Wicharego.
 

Co na to wszystko trener Manolo Cadenas? - To naturalne, że młodzi gracze są włączeni do pierwszego zespołu. Taki był mój zamiar. Wykonują dobrze pracę i spełniają moje oczekiwania. Uczą się od starszych zawodników – powiedział szkoleniowiec "Nafciarzy”, który… zostaje po treningach z młodymi graczami i prowadzi z nimi specjalne zajęcia.


W imieniu telewizji klubowej WisłaTV.pl zapraszamy na relację z treningów „Nafciarzy”, w których uczestniczyła uzdolniona "młoda gwardia" Wisły.

 

oceń + 2 (2 głosów)
 
podziel się artykułem
1
zmiana czasu
obserwator | *.pl | 08.08.2013 12:13
kiedyś to my uczyliśmy ich grać ,a teraz to oni nas
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens