Handball.pl - bilboard
Belka - przyjaciel recznej
Orlen Wisła Płock
A A A
Kwiatkowski: chcę, by zespół szedł do przodu
29.09.2010 12:41 Źródło: Inf. własna/krpradio.pl
komentarzy 0
Zbigniew Kwiatkowski przed meczem z Azotami Puławy chce się skoncentrować na dobrej grze swojej drużyny, a nie na rywalach. Obrotowy Orlenu Wisły Płock podkreślił w rozmowie z Katolickim Radiem Płock, że ważniejszy od rozmiarów zwycięstwa, będzie styl gry zaprezentowany przez "Nafciarzy".
 
Zbigniew Kwiatkowski bez lekceważenia podchodzi do meczu z Azotami Puławy (fot. Magdalena Struszyńska)
 
- Osobiście podchodzę tak do meczu, by zagrać jak najlepiej, a wynik sam się otworzy. Wiadomo, że człowiek nie myśli o tym, że jedzie by przegrać albo w strachu. Ale szanować trzeba przeciwnika, bo kilka razy pokazały mecze, że gdy nie szanuje się w myślach przeciwnika, to potem różnie to wygląda na boisku. Trzeba się skoncentrować na sobie, a nie na przeciwniku - powiedział Kwiatkowski dla Katolickiego Radia Płock. 
 
Zawodnik "Nafciarzy" został zapytany czy płocczanie zagrają wreszcie całe spotkanie na podobnym poziomie. - Chciałbym, by tak było, że będziemy grać z Azotami dwie równe połowy i wygramy wysoko. Ale dla mnie osobiście będzie w tym okresie bardzo ważne, żeby zespół szedł do przodu. Niekoniecznie trzeba wygrać dwudziestoma, bo można zwyciężyć jedną, dwoma, pięcioma bramkami. Ale żeby było widać, że każdy walczy, że nasze założenia taktycznie w ataku czy w obronie czy w kontrze się rozwijały. Wtedy to będzie ruch w dobrym kierunku - dodał obrotowy Orlenu Wisły w wypowiedzi radiowej. 
Handballowe_zeszyty_3
oceń + 2 (2 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Koszulka box 3 300 nad newsletter
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Czy tegoroczny sezon PGNiG Superligi K i M z powodu koronawirusa odbędzie się zgodnie z planem?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens