Handball.pl - bilboard
Belka - przyjaciel recznej
Orlen Wisła Płock
A A A
Wiśniewski: jesteśmy krytyczni wobec siebie
14.09.2010 15:36 Źródło: sprwislaplock.pl
komentarzy 0
W najbliższą niedzielę szczypiorniści Orlenu Wisły Płock zagraja w 3. kolejce PGNiG Superligi wyjazdowe spotkanie z Refleksem Miedzią Legnica. Kapitan płocczan - Adam Wiśniewski, w rozmowie opublikowanej przez oficjalny serwis klubowy, zdaje sobie sprawę, że drużynę brązowych medalistów poprzednich rozgrywek czeka trudna przeprawa na Dolnym Śląsku.
 
Adam Wisniewski nie jest jeszcze zadowolony z formy prezentowanej przez drużynę z Płocka (fot. nafciarze.pl)
 
Adam Wiśniewski: - To na pewno nie będzie łatwe spotkanie. Z Miedzią graliśmy podczas turnieju w Dzierżoniowie i zremisowaliśmy. Trzeba teraz zrobić wszystko, żeby pokonać ten zespół na ich terenie. Wszyscy czekamy na taki mecz, w którym zrealizujemy wszystkie założenia, nie popełnimy prostych błędów. Na taki mecz, w którym wreszcie to, co robimy na treningach po prostu "zapali", zacznie funkcjonować na odpowiednim poziomie.
 
Gdzie szukać problemu, skoro na zajęciach gracie jak z nut? W meczu natomiast popełniacie wiele błędów?
 
- Z tymi nutami to bym nie przesadzał. Czasem zdarzają się też takie treningi, kiedy zupełnie nic nie wychodzi. Ale faktycznie, zdecydowanie częściej jesteśmy zadowoleni z tego, co akurat ćwiczyliśmy. Może się powtarzam, ale sądzę, że musi przyjść taki moment, kiedy to wszystko przyniesie oczekiwane efekty. Mam nadzieję, że będzie to już w niedzielę w Legnicy. Cała drużyna zrobi wszystko, by tak się stało.
 
Najważniejsze jednak, że wygrywacie...
 
- Jest takie powiedzenie, że zwycięzców się nie sądzi, ale akurat w tym przypadku sami musimy być wobec siebie krytyczni. Tak też jest. Zwycięstwa cieszą, bo budują atmosferę, budują zespół. W tym zespole każdy wie co ma robić by osiągnąć sukces. Budowa jednak musi trwać. Jestem przekonany, że my jesteśmy na dobrej drodze, by zrealizować nasz cel. Potrzebujemy jeszcze trochę czasu.
  Handballowe_koszulki_640_2
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Koszulka box 3 300 nad newsletter
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Czy tegoroczny sezon PGNiG Superligi K i M z powodu koronawirusa odbędzie się zgodnie z planem?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens