MHA - belka nowa
Ligi polskie

09.12.2018 18:41 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W meczu 14. kolejki PGNiG Superligi ekipa z Zabrza wysoko wygrała z Arką Gdynia. Mecz zakończył się wynikiem 31:19 dla przyjezdnych. To kolejne zwycięstwo widelidera tabeli, który rozegrał znakomicie pierwszą rundę Mistrzostw Polski.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
09.12.2018 14:49 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Niespodzianka w meczu 14. kolejki PGNiG Superligi. Zagłębie Lubin pokonało Azoty Puławy 30:28. Do przerwy gospodarze wygrywali jedną bramką.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Goście pogubili się w pierwszej akcji i skutecznie kontrę Miedziowych zakończył (...)
08.12.2018 19:42 Źródło: inf. własna/PGniG Superliga
Szczypiorniści Piotrkowianina wygrali czwarty ligowy mecz z rzędu. W 14. kolejce PGNiG Superligi pokonali przed własną publicznością Chrobrego Głogów 30:27 (15:13) i awansowali tym samym na siódme miejsce w ligowej tabeli.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
08.12.2018 18:51 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Piłkarze ręczni MMTS Kwidzyn zakończyli rok 2018 pewnym i wysokim zwycięstwem nad Stalą Mielec. Czerwono-czarni w meczu 14. kolejki PGNiG Superligi pokonali rywali 29:20, prowadząc przez większość tego spotkania. Dobrze w bramce gospodarzy grał Krzysztof Szczecina, a najskuteczniejszym graczem (...)
07.12.2018 21:56 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga