Ligi polskie

25.04.2018 20:48 Źródło: inf. własna/MKS Perła Lublin
Piłkarki ręczne MKS-u Perły Lublin jak burza idą przez sezon. Kilka kolejek przed końcem PGNiG Superligi zapewniłoy sobie złote medale. Zawodniczki trenera Roberta Lisa przypieczętowały zdobycie mistrzostwa Polski, wygrywając na wyjeździe z obrońcą tytułu GTPR-em Gdynia 26:27. Tym samym tytuł (...)
20.03.2018 10:10 Źródło: inf. własna/ZPRP
Związek Piłki Ręcznej w Polsce zdecydował o wyniku meczu MKS-u Zagłebie z MKS-em Lublin w PGNig Superlidze. Spotkanie wygrały po rzutach karnych "Miedziowe", ale odbyło się to niezgodnie z przepisami gry w piłkę ręczną.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
19.03.2018 12:41 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock
Decyzją zarządu klubu SPR Wisła Płock Piotr Przybecki przestał być trenerem pierwszego zespołu Orlen Wisły Płock. Jego obowiązki przejmą Artur Góral i Krzysztof Kisiel - czytamy w komunikacie płockiego klubu.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! - Na początku (...)
18.03.2018 21:01 Źródło: inf. własna/M.Pomorski
komentarzy 7
Polska żeńska liga potrzebuje reformy. Tak uważa jeden z czołowych publicystów zajmujących się od lat naszą piłką ręczną w damskim wydaniu. Zdaniem redaktora Michała Pomorskiego zmiany w PGNiG Superlidze są konieczne, bo bez nich ekstraklasa będzie coraz mniej atrakcyjna.   (...)
13.03.2018 20:32 Źródło: inf. własna/ZPRP
W meczu 22. kolejki spotkań PGNiG Superligi piłkarej ręcznych pomiędzy Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin zakończonym rzutami karnymi, doszło do złamania przepisów. Wygrały zawodniczki z Zagłębia, ale echa spotkania są wyjątkowo głośne. Oba kluby wystosowały z pozoru (...)
Banner_Erima_Nowa_srodtext_kategoria
24.02.2018 19:28 Źródło: inf. własna
W rywalizacji na szczycie PGNiG Superligi MKS Lublin pokonał GTPR Gdynia 25:22. Mecz na szczycie przyniósł spodziewane emocje. Przez 45 minut minimalnie lepsze były gospodynie. Ostatni kwadrans należał do bardziej doświadczonej drużyny Roberta Lisa. Spotkanie z trybun oglądał selekcjoner (...)
26.05.2017 09:02 Źródło: inf. własna/Górnik Zabrze/Pogoń Szczecin