Vive Tauron Kielce
A A A
Szlachetny gest ZPRP - pieniądze dla trenera Strząbały
11.03.2015 12:16 Źródło: inf. własna/ZPRP
komentarzy 0

Związek Piłki Ręcznej w Polsce dotrzymał słowa i przekaże, drugiemu trenerowi Vive Tauronu Kielce, Tomaszowi Strząbale prawie 34 tysiące złotych. Zgodnie z deklaracją to 20% dochodu ze sprzedaży biletów grudniowego turnieju Christmas Cup piłkarzy ręcznych. Pieniądze zostaną przekazane za pośrednictwem Fundacji VIVE, która wspiera chorego na nowotwór szkoleniowca z Kielc.

 

Tomasz Strząbała potrzebuje miliona złotych na terapię antynowotworową (Fot. VTK Medai Team)
Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!Tomasz Strząbała cierpi na poważną chorobę - nowotwór układu krwiotwórczego. Przez długi czas z chorobą udawało się walczyć skutecznie. Asystent trenera Tałanta Dujszebajewa przeszedł także operację.

 

Niestety, w ostatnim czasie choroba wróciła. Najskuteczniejszą formą leczenia jest obecnie terapia CRd, która stosowana jest od niedawna w USA i przynosi bardzo dobre efekty - ponad 60 procent wyleczeń.

Podjęcie leczenia w USA jest jednak bardzo kosztowne, potrzeba kwoty ponad 1 000 000 złotych. Obecnie jest to najlepsza i jedyna skuteczna forma leczenia tej choroby na świecie. Do tej pory zebrano ponad 600 000 złotych. ZPRP przekaże dokładnie 33 748 PLN. Gratulujemy decyzji!

 

Dodajmy, że każdy, kto uzyskał dochód w 2014 roku, może przekazać swój 1% podatku dla Tomasza Strząbały.


Wystarczy podać KRS 0000184209 Fundacji "VIVE Serce Dzieciom” w formularzu PIT, podać wysokość kwoty czyli 1% podatku należnego oraz wskazać szczegółowy cel "dla Tomka”.

 

Jeśli Ty też chcesz pomóc Tomaszowi Strząbale, to wejdź na stronę dlatomka.pl. Każda złotówka się liczy!

Gym Vibe 17 -artykuł
oceń + 1 (1 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens