Zagłębie Lubin
A A A
Szafraniec nie będzie już trenerem "Miedziowych"
31.05.2011 12:32 Źródło: Inf. własna/zaglebie.lubin.pl/miedziowe.pl
komentarzy 2
Trener Jerzy Szafraniec w przyszłym sezonie nie będzie już prowadził drużyny szczypiornistów Zagłębia Lubin. Jak poinformował oficjalny serwis "Miedziowych" szkoleniowiec złożył we wtorek rezygnację z pełnionej funkcji i została ona przyjęta przez prezesa Witolda Kuleszę. 
 
Jerzy Szafraniec nie zasiądzie już na ławce trenerskiej szczypiornistów Zagłębia (fot. Patryk Ptak/vivetargi.pl)
Wiadomość tę potwierdził sam szkoleniowiec, a jego wypowiedź opublikował serwis miedziowe.pl. - Po długich przemyśleniach zdecydowałem, że nie będę zabiegał o przedłużanie mojej umowy trenerskiej z klubem. Dla mnie to była ważna decyzja. Na razie rezygnuję z czynnego uczestnictwa w rozgrywkach ligowych i pracach z zespołem. Muszę teraz nieco odpocząć, ale nie mówię jednak ostatniego słowa jako trener - przyznał Szafraniec na antenie Radia Elka.
 
W opublikowanym w klubowym serwisie oświadczeniu kierownictwo Zagłębia podziękowało trenerowi Szafrańcowi za lata pracy w Lubinie, które zaowocowały między innymi historycznymi sukcesami - mistrzostwem Polski w 2007 roku, brązowym medalem rok wcześniej, a także srebrem MP w 2008 roku.
 
Szafraniec pozostanie jednak w Zagłębiu i będzie w dalszym ciągu dyrektorem klubu.
 
Nazwisko nowego szkoleniowca "Miedziowych" ma być ogłoszone w najbliższych dniach.
 
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
2
Zmiany!
Kibic | *.dynamic.chello.pl | 31.05.2011 21:28
To teraz mam nadzieje że Zagłębie Lubin rozpocznie zmiany i stanie się 3 mocnym ogniwem ekstraklasy. Jeszcze powinno przyjść paru nowych zawodników i będzie dobrze , możliwe że będzie 3-4 miejsce . Dziękuje za prace Jerzemu Szafrańcowi i życzę dalszych sukcesów.
Jakie zmiany? Kosmetyka...
mason jay | *.play-internet.pl | 31.05.2011 22:07
znając zycie przecież P. Szafraniec bedzie miał dalej wpływ na trasnfery, bedac dyrektorem sportowym klubu. Taka jest prawda. Jestem ciekaw, kto bedzie trenerem nowego klubu?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens