MHA - belka nowa
Start Elbląg
A A A
Ciepliński odchodzi ze Startu - "rozbieżna wizja zespołu"
30.01.2013 13:47 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

Trener Jerzy Ciepliński z końcem stycznia zakończy pracę w Starcie Elbląg. Zarząd klubu piłki ręcznej poinformował, że umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.
 

Jerzy Ciepliński odszedł ze Startu Elbląg (Fot. Lahire)
Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas!

 

Władze klubu o rozwiązaniu kontraktu poinformowały na swojej stronie internetowej.


- Zarząd Klubu informuje, że z dniem 31.01.2013r. została rozwiązana umowa ze szkoleniowcem EKS START Elbląg Jerzym Cieplińskim. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Zarząd Klubu dziękuje trenerowi Cieplińskiemu za współpracę i zaangażowanie w okresie prowadzenia zespołu EKS START. Do chwili wyłonienia nowego trenera obowiązki szkoleniowca pełnić będzie Justyna Stelina - czytamy  w komunikacie klubu.

 

Po 16-stu kolejkach Start Elbląg zajmuje przyzwoite 6-te miejsce. Jednak klub i trener mieli inne wizje dalszej pracy z zespołem.


- Bardzo dobrze zaczęliśmy ten sezon,  sporo przepracowaliśmy, kilka razy zabrakło nam w meczach umiejętności i szczęścia. Ten zespół powinien być nieco wzmocniony o kilka zawodniczek, by myśleć o walce o czołowe miejsca. Mieliśmy w tej sprawie odmienne wizje - powiedział Handball.pl Jerzy Ciepliński.


Szkoleniowiec zaprzeczył jakoby powodem rozstania były kłopoty finansowe klubu.


- Działacze z Elbląga w kwestii finansów rozliczyli się ze mną co do złotówki. Zgrzeszyłbym, gdyby cokolwiek w tej sprawie narzekał - powiedział Handball.pl, były już trener Startu.

 

Jerzy Ciepliński będzie się koncentrował teraz na pracy naukowej na gdańskiej AWFiS.  

Koszulka box 2 300 nad newsletter
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Koszulka box 4 300 nad newsletter
Koszulka box 3 300 nad newsletter
Czy piłkarze ręczni Azotów Puławy wyjdą z grupy Pucharu EHF, w której rywalizują z THW Kiel, Fraikin BM Granollers i GOG?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens