Handballowy Zawrót Głowy
A A A
Cała handballowa Polska głosuje na Karola Bieleckiego! Ty też! (wideo)
19.12.2016 12:08 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

Trwa głosowanie na najlepszego sportowca 2016 roku w 82-gim Plebiscycie "Przeglądu Sportowego" i Telewizji Polskiej. W gronie 20-stu kandydatów jest także piłkarz ręczny - Karol Bielecki. Apelujemy do wszystkich kibiców i kibicek handballu w Polsce, by wzięli udział w głosowaniu. Wiemy ile nas jest! "Kola" może spokojnie wejść do pierwszej dziesiątki, a potem powalczyć o podium! Wszystko dzięki nam wszystkim!

 

Karol Bielecki został królem strzelców na IO w Rio (Fot. IHF Media)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

Karol Bielecki został nominowany do plebiscytu, bo zajał razem z drużyną biało-czerwonych czwarte miejsce na Igrzyskach Olimpijskich 2016. Zdobył też koronę króla strzelców turnieju w Rio de Janeiro, na którym był także chorążym naszej całej reprezentacji olimpijskiej. To ogromne wyróżnienie dla każdego sportowca.

Na nagrodę w postaci wysokiego miejsca w tym prestiżowym plebiscycie zasłużył jednak całą swoją karierą sportową, która miała - jak wszyscy wiemy - swoje wzloty i upadki.

 

Jest przykładem sportowca, który nigdy się nie poddaje. Jest wzorem dla wielu młodych adeptów szczypiorniaka. Dziś wszyscy razem możemy odwdzięczyć się "Koli" za wszystkie chwile radości i wzruszenia, których nam dostarczał. Strzelmy dla niego gole w postaci naszych głosów!

W akcję wspierania Karola Bieleckiego włączyły się także nasze szczypiornistki, który walczyły na zakończonych EHF Euro 2016 w Szwecji. Włączyć się możesz także i Ty!

[wideo] Wszyscy głosujemy na Karola!

 


 

Karol Bielecki to postać nietuzinkowa. Zainteresowały się nim osoby spoza piłki ręcznej. Jest jednym z bohaterów filmu i książki Agnieszki Goli-Rakowskiej "110%", w której opowiada o swoim nieszczęśliwym wypadku i jak się z niego wspaniale podniósł. 

 

Karol Bielecki wspiera też akcje charytatywne. Właśnie dołączył do grona ambasadorów Szlachetnej Paczki. Wcześniej wspierał razem ze Sławkiem Szmalem akcję poświęconą polskim żołnierzom - Bohaterowie są wśród nas.

Jeśli jesteś kibicem piłki ręcznej, to zagłosuj na Karola Bieleckiego w 82-gim Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Telewizji Polskiej! Swój głos z każdego urządzenia (komputera, tabletu czy smartfona) możesz oddać przez internet raz na 24 godziny, wysłać SMS-a lub po prostu kupić "Przegląd Sportowy" i wysłać kupon tradycyjną pocztą. Głosujemy do 6-go stycznia 2017 roku. Wielka Gala odbędzie się w Warszawie dzień później!

 

ZAGŁOSUJ NA KAROLA BIELECKIEGO WŁAŚNIE TERAZ! :)) - LINK DO PLEBISCYTU!

 

Jest nas w sumie około 300 000 zadeklarowanych fanów szczypiorniaka w Polsce. Razem możemy pomóc Karolowi Bieleckiemu! My już to zrobiliśmy, a Ty?

oceń + 9 (9 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens