MHA - belka nowa
Handballowy Zawrót Głowy
A A A
Najsłynniejszy kurier świata - Tkaczyk w nietypowej roli (wideo)
27.12.2017 13:43 Źródło: inf. własna/SQN
komentarzy 0

Szok, zaskoczenie, radość i niedowierzanie… takie emocje malowały się na twarzach mieszkańców Kielc, gdy do ich drzwi zapukał zwycięzca EHF Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych Grzegorz Tkaczyk.
 

Grzegorz Tkaczyk zaskoczył kilku Kielczan, wręczając im osobiście swoją autobiografię! (Fot. mat. prasowe)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

Wszystko z powodu wydanej niedawno książki "Grzegorz Tkaczyk. Niedokończona gra", autobiografii byłego reprezentanta Polski. Wybrane osoby, które zamówiły książkę, mogły spodziewać się wizyty "Młodego", który wcielił się w kuriera, doręczającego zamówienie.


W trakcie swojej "podróży" po Kielcach, Tkaczyk rozdał kilkanaście książek, odwiedzając mieszkańców miasta w domach i pracy. Zajrzał też do młodych zawodników SMS-u Kielce, szkolonych przez Mariusza Jurasika, innego byłego reprezentanta i kolegę Grzegorza z kadry narodowej.


Biografia „Młodego” to szczera, zabawna i bezkompromisowa opowieść o drodze od trudnego życia na warszawskim Targówku po wygraną w Lidze Mistrzów z Vive Kielce. Bez unikania trudnych, drażliwych tematów, dokładnie tak, jak przez całe życie Grzegorza.


Przeczytacie tam o drodze reprezentacji na szczyt, motoryzacyjnej pasji Tkaczyka oraz rodzinnym dramacie, jaki go dotknął. To pierwsza autobiografia polskiego piłkarza ręcznego, która z miejsca zawiesza wysoko poprzeczkę kolejnym.

 

[wideo] Grzegorz Tkaczyk w roli kuriera - zaskoczenie mieszkańców Kielc

 

 

Autobiografię Grzegorza Tkaczyka można już teraz zamówić po promocyjnej cenie w sklepie internetowym wydawnictwa SQN – labotiga.pl

 

oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens