Handball.pl - bilboard
Belka - przyjaciel recznej
Handballowy Zawrót Głowy
A A A
Szorstka przyjaźń lubińsko-lubelska - środkowy palec w akcji
19.05.2018 13:16 Źródło: inf. własna/Kurier Lubelski
komentarzy 0

Nie od dziś wiadomo, że Załębie Lublin i MKS Perła Lublin nie darzą się sypatią. Wszystko z powodu wiekrotnych walk o tytuł mistrza Polski i punkty w PGNiG Superlidze. Nie inaczej było też w meczu ostatniej kolejki PGNiG Superligi, w której Zagłębie Lubin pokonało na wyjeździe MKS Lublin 27:25.
 

Bożena Karkut ze środkowym palcem w kierunku lubelskich kibiców (Fot. Screen Kurier Lubelski)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

Co prawda sportowo Kozi Gród został zdobyty przez "Miedziowe", ale ekipy już wcześniej wiedziały, że mecz - oprócz  prestiżu - nie ma znaczenia dla topu tabeli, bo Lublin już wcześniej zapewnił sobie złoto, a Lubin srebro. Mimo braku realnej stawki, mecz trzymał do końca w napięciu, co udzieliło się miejscowym kibicom i... trenerce Zagłębia.

Smaczki były w czasie meczu. Jak pisze i pokazuje Kurier Lubleski w mało elegancki dialog z kibicami lubelskiej drużyny weszła trenerka Zagłębia Lubin. Bożena Karkut, zawsze była walczakiem na boisku jako zawodniczka, a teraz jest taką fighterką jako trenerka. Nie da sobie w kaszę dmuchać...

W piątek, podobnie jak w przypadku innych spotkań ekip z Lublina i Lubina w hali Globus, kibice MKS zaintonowali kilka niepochlebnych dla Miedziowych i ich trenerki przyśpiewek. W odpowiedzi zobaczyli jednak coś, co nie zdarzyło się od wielu lat, czyli środkowy palec Bożeny Karkut wymierzony w kierunku sektora "10", na którym zasiadają najzagorzalsi kibice biało-zielonych - czytamy w Kurierze Lubelskim. - Takie zachowanie nie przystoi - komentowali członkowie lubelskiej drużyny.

Patrząc z boku można powiedzieć, że kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Można też rozwinąć słynne powiedzenie: Veni, Vidi, Vici czyli Przybyłam, zobaczyłam i zwyciężyłam. I do tego dodać... zostałam obrażona, to i obraziłam.

 

Nie wiemy, czy sprawą zajmie się ZPRP czy jednak przymknie oko na wzajemne obrażanie...

  Handballowe_koszulki_640_2
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Koszulka box 4 300 nad newsletter
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Czy tegoroczny sezon PGNiG Superligi K i M z powodu koronawirusa odbędzie się zgodnie z planem?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens