Wiadomości dla tagu: 2. liga
19.11.2012 12:41 Źródło: inf. własna
Ponad dwanaście miesięcy musieli czekać kibice AZS AWF Volkswagen Poznań na zwycięstwo swojego zespołu. W końcu udało się! Poznanianki przełamały klątwę porażek i odniosły cenne, wysokie zwycięstwo nad zespołem Sparty Gubin.   Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas! Mecz (...)
18.11.2012 23:34 Źródło: inf. własna/MKS Poznań
Kolejne zwycięstwo odnieśli w drugoligowych rozgrywkach szczypiorniści MKS-u Poznań. W sobotę przed własną publicznością pokonali Bór Oborniki Śląskie 27:17 i przy pierwszej porażce Olimpu Grodków wskoczyli na fotel lidera tabeli.   Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do (...)
06.11.2012 20:04 Źródło: inf. własna
Po blisko trzech tygodniach przerwy na boiska II ligi w grupie 1 wracają szczypiorniści MKS Poznań. Podopieczni Domana Leitgebera w 8. kolejce spotkań zmierzą się na wyjeździe z rewelacją ligi MKS Zagłębiem II Lubin.   Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas! W przerwie rozgrywek (...)
21.10.2012 20:21 Źródło: mks.poznan.pl
Nadal bez porażki w ligowych rozgrywkach pozostają szczypiorniści poznańskiego MKS-u. W meczu 6. kolejki podopieczni Domana Leitgebera zremisowali w Grodkowie z miejscowym Olimpem 23:23 (15:12). Poznaniacy na Opolszczyznę udali się bez dwóch podstawowych zawodników: Mateusza Lubiewskiego (...)
14.10.2012 17:51 Źródło: mks.poznan.pl