plzowka_927_250
Wiadomości dla tagu: arka gdynia
09.03.2019 20:25 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W meczu 21. kolejki PGNiG Superliga, rozegranym w hali Gdyńskiego Centrum Sportu, czwarty zespół ekstraklasy -  Azoty Puławy - wygrywa z miejscową Arką 37:33.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Pierwsza połowa meczu to wyrównana gra obu (...)
27.02.2019 08:57 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W meczu 20. serii PGNiG Su­per­li­gi Orlen Wisła Płock podejmowała Arkę Gdy­nia. Nafciarze nie dali gościom żadnych szans, wygrywając 36:17.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Trze­ba uczci­wie po­wie­dzieć, że Arka nie (...)
22.02.2019 20:06 Źródło:
W spotkaniu 19. kolejki PGNiG Superliga zespół z Kwidzyna pokonał gdyńską Arkę 33:27. Końcówka pierwszej i drugiej połowy w dużej mierze zadecydowała o zwycięstwie ekipy przyjezdnej.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Początek meczu, jak i jego (...)
10.02.2019 14:55 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W meczu 17. kolejki PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych spotkały się drużyny z dolnych rejonów tabeli. Zamykająca stakę Arka Gdynia podejmowała trzecią od końca Pogoń Szczecin, kóra wywiozła z Trójmiasta trzy punkty.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
02.02.2019 21:09 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W meczu 16. serii PGNiG Su­per­li­gi PGE VIVE Kiel­ce po­ko­na­ło u sie­bie Arkę Gdy­nia 38:25. Jak na ostat­nią dru­ży­nę w ta­be­li li­go­wej go­ście spi­sa­li się w Hali Le­gio­nów na­praw­dę (...)
30.01.2019 21:48 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga