Wiadomości dla tagu: azoty puławy
09.03.2019 20:25 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W meczu 21. kolejki PGNiG Superliga, rozegranym w hali Gdyńskiego Centrum Sportu, czwarty zespół ekstraklasy -  Azoty Puławy - wygrywa z miejscową Arką 37:33.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Pierwsza połowa meczu to wyrównana gra obu (...)
03.03.2019 21:39 Źródło: inf. własna/Azoty Puławy/Kurier Lubelski
Jednobramkową porażką zakończył się wyjazd Azotów-Puławy na mecz IV kolejki fazy grupowej Pucharu EHF do Hiszpanii. Granollers wygrało z azotowcami 30:29 i pozbawili puławską drużynę szans na wyjście z grupy.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   W (...)
01.03.2019 18:26 Źródło: inf. własna/Azoty Puławy
Zarząd Klubu Sportowego Piłki Ręcznej Azoty-Puławy Spółka Akcyjna informuje, iż z dniem 1 marca 2019 powierzył Bartoszowi Jureckiemu obowiązki Dyrektora Sportowego Klubu.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Celem Bartosza Jureckiego będzie pomoc w (...)
27.02.2019 20:16 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Pod względem emocji spotkanie Azotów-Puławy z Górnikiem Zabrze na pewno mogło się podobać. Obydwa zespoły zaprezentowały się lepiej w jednej z połów – pierwsza przebiegała pod dyktando gości, druga – puławian. Ostatecznie mecz po 60 minutach był (...)
23.02.2019 16:45 Źródło: inf. własna/EHF/AzotyPuławy/ZPRP
Piłkarze ręczni Azotów Puławy zdobyli pierwszy punkt w Pucharze EHF, remisując z BM Granollers 34:34. Jednak wynik może być dużym niedosytem, bo w 58-ej minucie gospodarze mieli przewagę aż czterech trafień, którą roztrwonili..., a właściwie nie poradzili sobie z systemem (...)
19.02.2019 21:18 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga