Mieszkanie
Polska MŚ 2017 M
Wiadomości dla tagu: azoty puławy
26.05.2017 22:38 Źródło: inf. własna/MMTS Kwidzyn/Azoty Puławy
Piłkarze ręczni Azotów Puławy zdobyli brązowy medal PGNig Superligi. W rewanżowym meczu małego finału pokonali MMTS Kwidzyn 30:20, tym samym odrabiając straty z pierwszego spotkania, które odbyło się w Kwidzynie.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
23.05.2017 21:46 Źródło: inf. własna/MMTS Kwidzyn/Azoty Puławy
Szczypiorniści MMTS Kwidzyn zrobili duz krok w stronę brązowego medalu mistrzostw Polski w piłce ręcznej mężczyzn. Po zaciętym i wyrównanym meczu z Azotami Puławy, wygrali 24:18. Znakomitą partię zagrał bramkarz gospodarzy Paweł Kiepulski, którego interwencje pozwoliły (...)
17.05.2017 20:05 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/Azoty Puławy
Nie udało się Azotom Puławy sprawić niespodzianki i postraszyć Orlen Wisłę Płock w rewnzowym meczu półfinałowym PGNiG Superligi. Tyko przez pierwsze dwie minuty goście prowadzili na Mazowszu 2:0. Później dominacja "Nafciarzy" nie podlegała dyskusji i już po (...)
14.05.2017 17:02 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/Azoty Puławy
Orlen Wisła Płock bliżej awansu do wielkiego finału PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych. "Nafciarze" pokonali na wyjeździe Azoty Puławy 29:26 w pierwszym meczu półfinałowym. Rewanż odbędzie się już w środę w Płocku.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
26.04.2017 20:15 Źródło: inf. własna