Wiadomości dla tagu: azs awf warszawa
10.11.2011 19:02 Źródło: Inf. własna
W czwartkowy wieczór poznaliśmy ostatniego ćwierćfinalistę Pucharu Polski mężczyzn, gdy Orlen Wisła Płock pokonała Nielbę Wągrowiec. Wydawało się, że w pozostałych spotkaniach 1/8 finału niespodzianki nie powinny mieć miejsca, ale jednak stało się inaczej.   Dołącz do (...)
05.11.2011 19:30 Źródło: Inf. własna
Piłkarki ręczne AZS AWF Gardinii Wrocław nie sprawiły niespodzianki w 8. kolejce PGniG Superligi. Wrocławianki przegrały z jednym z fawrytów do złotego medalu - Vistalem Łączpolem Gdynia. Już do przerwy zespół z Gdyni uzyskał wysoką przewagę, która powiększył (...)
26.10.2011 20:22 Źródło: Inf. własna
Zgodnie z przewidywaniami zakończyły się środowe spotkania w 1/8 finału Pucharu Polski kobiet. Do dalszych gier awansowały zespoły faworytów, a najwięcej emocji wzbudziło spotkanie we Wrocławiu, gdzie drużyna AZS-u AWF-u tylko jedną bramką wygrała z Pogonią Balticą Szczecin.   (...)
26.10.2011 10:15 Źródło: Inf. własna
W środę 26 październka rozegrana zostanie większość spotkań 1/8 finału Pucharu Polski kobiet. I raczej trudno oczekiwać sensacyjnych rozstrzygnieć.   Dołącz do nas na Facebooku!   Ciekawie zapowiadają się mecze drużyn na co dzień grających w PGNiG Superlidze. Jednak spotkania w (...)
24.10.2011 08:34 Źródło: Inf. własna/azsawf.com