Wiadomości dla tagu: azs awfis gdańsk
19.11.2010 18:35 Źródło: Inf. własna
W siódmej kolejce pierwszej ligi szczypiornistek nie zabraknie ciekawych rywalizacji. W grupie A liderki ze Słupska zagrają w najciekawszym meczu w Obornikach Wielkopolskich ze Spartą, zaś prowadzący w grupie B Finepharm zagra w Nowym Sączu z zamykającym tabelę Beskidem.     (...)
23.10.2010 20:57 Źródło: AZS AWF Poznań
AZS AWF Poznań po wyrównanej pierwszej połowie przegrał mecz 4. kolejki grupy A pierwszej ligi kobiet z Vistalem Łączpolem AZS-em AWFiS-em Gdańsk 26:32 To już trzecia porażka poznanianek w tym sezonie.     Poznański AZS AWF rozpoczął spotkanie dynamicznie i pewny siebie. W (...)
22.10.2010 12:42 Źródło: azsawfpoznan.pl
W sobotę 23 października w hali przy ulicy Chwiałkowskiego w Poznaniu dojdzie do rywalizacji pierwszoligowych szczypiornistek miejscowego AZS-u AWF-u a AZS-u AWFiS-u Gdańsk.     Warto dodać, że AZS AWFiS Gdańsk zgromadził do tej pory na swoim koncie tylko punkt więcej od poznańskich (...)
09.10.2010 16:32 Źródło: Inf. własna
Drugiemu zespołowi Startu Elbląg nie udało się zdobyć pierwszych punktów w sezonie. Po przegranej w Poznaniu, w sobotnie popołudnie podopieczne Justyny Steliny uległy na własnym parkiecie AZS AWFiS Gdańsk 29:30 (16:14).     Pierwsza połowa rywalizacji stała pod znakiem (...)
28.09.2010 20:01 Źródło: Inf. własna/sambortczew.tcz.pl