Wiadomości dla tagu: azs politechnika koszalin
24.09.2014 18:58 Źródło: inf. własna/Energa AZS Koszlin
Bardzo emocjonujący mecz 4. kolejki PGNiG Superligi obejrzeli zgromadzeni w tczewskiej hali kibice. Aussie Sylex Sambor Tczew przegrał z Energą AZS Koszalin 21:22, mimo iż prowadził do przerwy 12:9.   Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz! Wynik otworzyła Ioana (...)
16.02.2014 17:12 Źródło: inf. własna / ekoszalin.pl
Tylko przez siedem pierwszych minut spotkanie toczyło się pod dyktando AZS-u. Później inicjatywę przejęło Zagłębie, które pewnie wygrało w spotkaniu 18. kolejki Superligi 26:22 i powiększyło przewagę nad drugim Vistalem.   Podziel się tą informacją na Facebooku - już (...)
08.01.2014 19:36 Źródło: inf. własna
Vistal Gdynia przegrał na własnym parkiecie z Energą AZS Koszalin 18:21. Dziesięć bramek Sylwii Lisewskiej było kluczem do zwycięstwa ekipy Reidara Moisada. Spotkanie 17. kolejki, ktore planowo powinno odbyć się 8. lutego rozegrano awansem na prośbę Vistalu.   Podziel się tą (...)
16.11.2013 19:18 Źródło: inf. własna/EHF/FimrusAZS.pl
Bardzo krótko trwała przygoda piłkarek ręcznych AZS-u Koszalin z Pucharem EHF. W rewanżowym meczu koszalinianki znów przegrały z HC Astrachanoczką 20:25. O wygranej przyjedznej drużyny zdecydowała lepsza postawa w drugiej części spotkania.   Podyskutuj z Handball.pl (...)
16.10.2013 21:14 Źródło: inf. własna / Zagłębie Lubin
Piłkarki ręczne Zagłębia Lubin powetowały sobie niepowodzenie w europejskich pucharach. W meczu 7. kolejki PGNiG Superligi zespół trenerki Bożeny Karkut pokonał Firmusa AZS Politechnikę Koszalin 26:20. W pierwszej połowie była wyrównana walka, ale w drugiej (...)
12.10.2013 18:45 Źródło: Inf. własna / trojmiasto.pl