Polska MŚ 2017 M
Wiadomości dla tagu: bht auto forum petra płock
07.08.2017 10:42 Źródło: inf. własna
Plaża pod Mostem Poniatowskiego ożyła w miniony weekend. 5-6 sierpnia na terenie Strefy Rekreacyjnej Dzielnicy Wisła zorganizowane zostały Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Plażowej. Najwięcej powodów do radości miały szczypiornistki z Piotrkowa Trybunalskiego i piłkarze ręczni z (...)
07.06.2017 10:49 Źródło: inf. własna
W dniach 2 – 4 czerwca na plaży w Mielnie rozegrano drugą edycję turnieju PGNiG Summer Superligi 2017. Do rywalizacji w turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski przystąpiło łącznie szesnaście zespołów: 8 w kategorii kobiet i 8 w kategorii mężczyzn. Zmagania sportowe poprzedziły (...)
30.05.2017 20:04 Źródło: inf. własna
W finałowym turnieju European Beach Handball Tour rozgrywanym we Włoszech płocka drużyna osiągnęła najlepszy wynik w historii męskiej piłki ręcznej plażowej zajmując drugie miejsce. Zawodnicy Petry w finałowym meczu musieli uznać wyższość chorwackiego zespołu Detono Zagrzeb. Najlepszym (...)
25.05.2017 20:46 Źródło: inf. własna
Po wygranym pierwszym turnieju PGNiG Summer Superligi Płoccy zawodnicy już 26 maja wezmą udział w kolejnym turnieju i w  jednej z najważniejszych imprez w piłce ręcznej plażowej. Petra zagra z najlepszymi drużynami w Europie w finałowym turnieju European Beach Handball Tour (EBT).   (...)
25.10.2016 13:57 Źródło: inf. własna/BHT Petra