Wiadomości dla tagu: christmas cup
29.12.2015 21:39 Źródło: inf. własna/zprp.pl
Polscy piłkarze ręczni wygrali wrocławski turniej Christmas Cup. W finale zawodów pokonali reprezentację Czech 37:33. Był to generalny sprawdzian w kraju naszej kadry przed styczniowymi Mistrzostwami Europy, które zostaną rozegrane w Polsce.   Podziel się tą informacją na (...)
28.12.2015 21:50 Źródło: inf. własna/zprp.pl
Reprezentacja Polski pokonała we wrocławskiej Hali Stulecia Ukrainę 29:19 i we wtorkowym finale Christmas Cup zmierzy się z Czechami. Nasi wschodni sąsiedzi jedynie przez pierwsze dwadzieścia minut spotkania byli w stanie nawiązać wyrównaną walkę z Biało-czerwonymi. Trener Michael (...)
28.12.2015 08:39 Źródło: inf. własna/zprp.pl
We  Wrocławiu reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych przystąpi do  Międzypaństwowego Turnieju Piłki Ręcznej Mężczyzn Christmas Cup, który odbędzie się w dniach 28-29 grudnia w Hali Stulecia. To ostatni turniej testowy, który zaplanowano w Polsce przed EHF Euro 2016. (...)
30.12.2014 21:01 Źródło: inf. własna
"Koniec wieńczy dzieło". Reprezentacja Polski pewnie pokonała Węgrów w ostatnim meczu katowickiego turnieju i zakończyła katowicką imprezę z kompletem punktów. Trener Michael Biegler dał szansę pokazania się wszystkim zawodnikom, którzy otrzymali powołanie. Teraz (...)
30.12.2014 18:21 Źródło: inf. własna