Wiadomości dla tagu: chrobry głogów
20.11.2016 19:31 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/Chrobry Głogów
Efektowne zwycięstwo Orlen Wisły Płock w meczu 11. serii spotkań PGNiG Superligi. Płocczanie pokonali wysoko Chrobrego Głogów 37:20. Już po pierwszej połowie różnica między obiema drużynami wynosił 13 bramek, co właściwie przesądzało o wyniku spotkania.   Podyskutuj z (...)
08.11.2016 19:30 Źródło: inf. własna/Chrobry Głogów/MMTS Kwidzyn
W meczu 10. kolejki PGNiG Superligi piłkarze ręczni Chrobrego Głogów przegrali z MMTS-em Kwidzyn 22:28. O porażce gospodarzy zdecydowała słaba postawa w defensywie w drugiej połowie spotkania. Kwidzynianie wciąż z dobrą passą.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
22.10.2016 21:15 Źródło: inf. własna/Zagłębie Lubin/Chrobry Głogów
Derby Zagłębia Miedziowego w 8. kolejce PGniG Superligi dla Chrobrego Głogów. W Lubinie miejscowe Zagłębie prowadziło do przerwy dwiema bramkami, ale w drugiej połowie skuteczniejsi byli goście, którzy do końca pewnie prowadzili z gospodarzami.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
16.10.2016 21:48 Źródło: inf. własna/Chrobry Głogów/PGNiG Superliga
W niedzielnym spotkaniu 7-kolejki Chrobry zdecydowanie pokonał Pogoń Szczecin i zainkasował trzy punkty. Było to trzecie z rzędu zwycięstwo głogowian.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Tym razem głogowianie ustrzegli się błędów z poprzednich spotkań (...)
09.10.2016 21:15 Źródło: inf. własna/Chrobry Głogów/Piotrkowianin